Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

O společnosti

Ryze český rodinný internetový obchod www.vestavba-spotrebice.cz 

byl založen a spuštěn již v roce 2004 jako obchod specializující se na vestavné kuchyňské elektrospotřebiče. Brzy  jsme naši nabídku rozšířili i o bílé zboží, dřezy, vodovodní baterie, výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE a další kuchyňská příslušenství, která jsou velmi žádaná. Sortiment našeho internetového obchodu neustále rozšiřujeme i o nové netradiční produkty.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Oslovit nás můžete mailem i telefonicky téměř kdykoli. Na telefonický kontakt reagujeme i o víkendu. Pro každého zákazníka, který o to projeví zájem, vytvoříme cenovou nabídku podle individuálních požadavků a v rozsahu, který požaduje.

Pro zjednodušení poptávek jsme vytvořili zcela unikátní POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, který zrychlí a usnadní cestu k optimální nabídce.

Znalosti našich zaměstnanců, kteří absolvují pravidelná školení jednotlivých značek spotřebičů a jsou připraveni Vám kompetentně kdykoli poradit a případně zjistit informace, které potřebujete.

Kontaktujte nás telefonicky 608205031, nebo mailem, rádi se Vám budeme věnovat.

Objednané zboží je možné si vyzvednout osobně na naší pobočce Bonovo s.r.o., Míčov 56

 

Proč nakupovat právě u nás?

1. Jsme na trhu již od roku 2004  a zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Specializujeme se zejména na prodej a poradenství vestavných spotřebičů, domácích spotřebičů, dřezů a baterií. Naši pracovníci Vám rádi poradí s výběrem toho nejlepšího, co bude pro Vás optimální.

Zpracujeme Vám cenovou nabídku i navrhneme vhodnou sestavu spotřebičů za nejlepší možné ceny. Naši pracovníci jsou pravidelně produktově školeni, proto od nás dostane vždy aktuální informace o nových produktech i nových funkcích jednotlivých spotřebičů.

2. Nabízíme mnoho výhodných služeb pro naše zákazníky

  • DOPRAVA ZDARMA na vybrané produkty i celé sady spotřebičů.
  • Skladování objednaných produktů na našich pobočkách zcela ZDARMA.
  • Možnost domluvit si dodání spotřebičů na konkrétní datum i na několik týdnů dopředu.
  • Odvoz starého spotřebiče k ekologické likvidaci, zpoplatněno dle ceníku.

3. Máme pobočku v Míčově

S důvěrou se na nás můžete obrátit na naší pobočce Míčov 56, 538 03 Heřmanův Městec. Osobní přístup je samozřejmostí, rádi se Vám budeme věnovat. Na naší pobočce si můžete zboží ZDARMA osobně vyzvednout.

4. Tisíce spokojených zákazníků

kteří u nás již nakoupili i skvělé hodnocení od našich zákazníků na HEURÉKA.CZ jsou důvodem využít našich služeb a nakoupit právě u nás. Příznivé recenze, i ocenění našich služeb nás těší a snažíme neustále zajišťovat lepší a kvalitní servis.

 

Za tým www.vestavba-spotrebice.cz

Ing. Monika Novotná, vedoucí prodeje