Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

LORD D6

  • LORD D6

LORD D6
Vestavná myčka nádobí LORD D6 o šířce 45cm se řadí do energetické třídy C. Potěší vás i prodloužená pětiletá záruka. Myčka dokáže pojmout celkem 10 jídelních sad. Její vnitřní prostor je uspořádán tak, aby se každý kus nádobí ze sady dokonale umyl a usušil. Nádobí se dá rozdělit do celkem 3 úrovní. Horní koš je výškově nastavitelný a to i při jeho plném naplnění.
  Můžete vybírat z 8 základních programů. Hodit se bude třeba rychlé mytí na 45 °C či naopak intenzivní mytí na 65 °C. Nechybí ani ekonomický program, který vaše nádobí umyje při 50 °C.
  Pokud nemáte žádné zvláštní požadavky, stačí jednoduše zvolit automatický program. Ten díky speciálním senzorům dokáže posoudit míru zašpinění nádobí. Dle toho zvolí ideální teplotu v rozmezí 55 až 65 °C. Zároveň spotřebuje jen takové množství vody, jaké je potřeba k perfektnímu umytí.
  Myčka se zvládne sama zapnout třeba v noci
Ovládání spotřebiče vám usnadní přehledný LED displej. Ten zajistí snazší nastavení jednotlivých programů a nepřetržitou kontrolu nad zvolenými programy. Informuje například o čase zbývajícím do konce mycího programu. Upozorní vás také na nutnost doplnění leštidla či soli.
  Začátek mytí si pomocí displeje můžete odložit až o 24 hodin. Myčka se tak sama zapne třeba v noci nebo když jste v práci. Velkou předností myčky je také automatické otevření dveří po dokončení programu.
  Nehodám především ve vaší nepřítomnosti zabrání funkce AquaStop. Jde o mechanismus, který dokáže vaši domácnost ochránit před vytopením v případě poruchy spotřebiče či problému s přívodní hadicí.
  Nemusíte se bát ani zbytečného hluku a vibrací. Hlučnost myčky je totiž pouze 42 dB.
  Několik důležitých údajů k myčce LORD D6
Energetická třída: C
Spotřeba vody: 8 l/ 1 cyklus
Spotřeba elektřiny: 59 kWh/ 100 cyklů
Hlučnost: B 42 dB
Kapacita: 10 jídelních sad
  Programy
Automatický 55-65 °C
intenzivní 65 °C
Univerzální 55°C
ECO 50 °C
Sklo 50 °C
90 min. 60 °C
Rychlý 45 °C
Předmytí
 
Rozměry (VxŠxH):       
81,5 x 44,8 x 57,0 cm
  Způsob umístění:       
vestavná
  Energetická třída:       
C
  Spotřeba energie :       
59 kWh/ 100 cyklů
  Spotřeba vody:       
8 l/ 1 cyklus
  Počet jídelních sad:       
10
  Počet programů:       
8
  Hlučnost:       
B / 42 dB
  Displej:       
LED
  Způsob ovládání:       
dotykové
  Odložení startu :       
až 24 hod.
  AquaStop:       
ano
  Dětská pojistka:       
ano
  Akustický indikátor:       
ano
  Indikátor nedostatku soli:       
ano
  Indikátor nedostatku leštidla:       
ano
  Barva:       
stříbrný ovládací panel

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA