Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

LORD B5

  • LORD B5
LORD B5
Pokud hledáte kompaktní troubu, která spojí klasický ohřev s ohřevem mikrovlnami, je LORD B5 přesně pro Vás. Jedná se o kompaktnější variantu větší trouby LORD B7. B5 má oproti B7 menší objem 50 litrů.
 
  Díky kombinaci konvenčního ohřevu s ohřevem mikrovlnným nejen že ušetříte místo, ale získáte také jedinečné možnosti, které Vám rozšíří možnosti Vašeho vaření a pečení.
 
  Základní ohřev zvládne LORD B5 hravě

  Běžné typy ohřevu jsou samozřejmostí.
 
 
 
 
  Mikrovlnný ohřev a kombinace s konvenčním
 
  LORD B5 nabízí ale daleko víc. Díky kombinaci konvenčního ohřevu s mikrovlnným dokáže výrazně ušetřit Váš čas.
 
 
 
 
 
 
 
  Dvojitý gril pro šetrnější grilování menšího množství pokrmu

  Trouba LORD B7 je vybavena dvojitým grilem a Vy se můžete rozhodnout, zda budete grilovat menší množství pokrmu a bude stačit využít vnitřní spirálu grilu, nebo naopak využijete naplno celý výkon, kdy ohřívá vnitřní i vnější spirála.
 
 
 
 
 
 
 
  Skleněná miska pro mikrovlnné ohřívání
 
  Pokud si lámete hlavu s tím, jak budete ohřívat pomocí pokrmy bez otočného talíře v klasické mikrovlnné troubě, B7 nabízí řešení v podobě skleněné misky (součást balení), kterou stačí vložit na nejnižší úroveň roštu.
 
 
 
 
 
  Snadné čištění

  Díky hladkým povrchům se trouba LORD B5 lehce čistí. Pro vyčištění Vám postačí horká mýdlová voda. Vždy je třeba postupovat dle návodu k použití.
 
  Rychlé předehřátí

  Funkce rychlé předehřátí ušetří Váš čas. Pouhým dotykem aktivujete zrychlené dosažení požadované teploty ohřevu.
 
  Bezpečnostní prvky

  LORD B5 má pro Vaši bezpečnost řadu prvků. Samozřejmostí je dětská pojistka. Dveře B5 mají čtyřnásobné sklo, což má kromě bezpečnosti vliv na úsporu provozu. Dvířka trouby jsou vybaveny jemným dovíráním. Ventilátor trouby je naprogramován tak, aby po ukončení pečení ochladil troubu na bezpečnou úroveň. Funkce bezpečnostního vypnutí a další funkce dokazují, že společnosti LORD na Vaší bezpečnosti velmi záleží.
 
  Výhody vestavné pečící trouby s mikrovlnným ohřevem LORD B5
 
  Možnost kombinovat klasický ohřev s ohřevem mikrovlnným
Kompaktní velikost
Objem 50 l
Rychlé předehřátí
Řada bezpečnostních prvků
Skleněná miska pro mikrovlnný ohřev
Dvojitý gril
Jednoduché dotykové ovládání
Automatické recepty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA