Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

De Dietrich DOP8786BB COAL BLACK

DOPRAVA ZDARMA
  • Energetická třída : A+
  • Barevné provedení : Černá
  • Parametry trouby : Horkovzdušný ohřev , Pyrolytické čištění , Teleskopické výsuvy , Tlumené dovírání dveří
  • Trouby dle výšky : Standartní 60 cm
54.990s DPH
Skladem


MULTIFUNKČNÍ TROUBA

Špičková horkovzdušná trouba s WIFI s možností ovládání přes aplikaci De Dietrich Smart Control II, s plně automatickým pečením CHEF, nízkoteplotním pečením a pyrolýzou
Barevné provedení Coal Black v kombinaci antracitu a černého skla
Intuitivní ovládání s velkým 6“ TFT displejem s barevnými snímky a obrázky pokrmů
15 pečících funkcí trouby včetně Multifunkce+ a pečení chleba
Režim Chef s vlhkostním čidlem Perfect Sensor: automatické pečení pro 17 druhů pokrmů
Kulinářský průvodce pro 50 druhů pokrmů, režim nízkoteplotního pečení pro 10 druhů pokrmů
Režim Cukrář pro 14 francouzských sladkých receptů, funkce Sušení a Sabat
3 úrovně automatického pyrolytického čištění včetně PyroExpress 59 min.
Pomalé dovírání dveří trouby Soft Close, chladná dvířka trouby Cold Door se 4 skly
Variabilní gril se 4 stupni výkonu, objem trouby 73 l
Příslušenství: šestiúrovňové vodící rošty, teleskopický výsuv plechu, 2 plné a 2 poloviční rošty, hluboký plech

 


Základní parametry
Typ trouby:Multifunkce plus
Barva trouby: Grafitová
Objem:73 l
Displej:Barevný dotykový displej s obrázky a popisy
Typ ovládání trouby:Dotykové ovládání s otočným voličem
České menu trouby:Ano
Energetická třída trouby:A+
Celkový příkon:3 385 W
Příkon grilu:2 100 W
Čištění:Pyrolytické
Vnitřní povrch:Pyro-Clean smalt
Celoskleněné dveře:Ano
Počet skel ve dveřích trouby:4
Rozebíratelná skla dveří:Ano
Osvětlení trouby:Halogen 1 x 25 W
Světlo spínané otevřením dveří:Ano
Napájení:220-240 V / 50 Hz / 16 A
Přívodní kabel trouby:Bez koncovky
Programy
Automatické programy pro přípravu pokrmů:Ano
Počet automatických programů pro přípravu pokrmů:50
Způsob pečení:Multifunkce PLUS
Počet funkcí Expert:12
Programy asistovaného pečení:Horkovzdušné pečení
Funkce Cukrář:Ano
Průvodce pečením:50 druhů pokrmů
Programy ICS (Chef):15 druhů pokrmů
Nízkoteplotní pečení:10 druhů pokrmů
Sušení potravin:Ano
Sabat:Ano
Pečení chleba:Ano
Horkovzdušné pečení:Ano
Pyrolytické čištění:Pyrocontrol - 3 úrovně vč. PyroExpress 59 min
Funkce
Udržování v teple:Ano
Pyrocontrol:Ano
Systém Auto Stop:Ano
Uzamčení ovládacího panelu:Ano
Cold Door:Ano
Soft Close:Ano
Doporučení umístění v troubě:Ano
Doporučení teploty:Ano
Příslušenství
Boční vodící žebřinky:6 úrovní - chromované provedení
Teleskopický výsuv:1x
Bezpečnostní rošt s madlem:2 ks
Poloviční rošt na polévání:2 ks
Plech 45 mm:1
Rozměry a hmotnost
Hmotnost (kg):38 kg
Hmotnost v balení (kg):42 kg
Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H):58,5 x 56 x 55,5 cm
Vnější rozměry s madlem (V x Š x H):59,2 x 59,2 x 60,9 cm
Rozměry v obalu (V x Š x H):67 x 64 x 66 cm
Hmotnost netto / brutto:38/42 kg

 

AUTOMATICKÉ PEČENÍ CHEF SE SONDOU PERFECT SENSOR

Trouby De Dietrich Vám přinášejí exkluzivní technologii pro zcela autonomní přípravu pokrmů. Pečení nebylo nikdy jednodušší.

Funkce "Chef" umožňuje maximálně snadnou přípravu až 17 nejoblíbenějších pokrmů v plně automatickém režimu. Postačí pouze 3 kroky:
1. v menu funkce Chef zvolit příslušný pokrm
2. vložit pokrm do úrovně trouby, kterou Vám sama na displeji doporučí
3. spustit pečení

Technologie „Chef“, patentovaná společností De Dietrich, se pomocí sofistikovaných algoritmů postará o vše ostatní. Sama si nastaví vhodný typ pečení, ideální teplotu pečení a správný čas přípravy. Díky dokonale přesnému teplotnímu a vlhkostnímu čidlu Perfect Sensor si trouba neustále hlídá celý proces pečení a poskytuje zpětnou vazbu elektronickému regulátoru, který průběžně upravuje všechny parametry pečení pro naprosto bezchybný výsledek.

DE DIETRICH SMART CONTROL

Trouba od společnosti De Dietrich umožňuje spárování s vašim smartphonem nebo tabletem a následné pohodlné ovládání přes aplikaci De Dietrich Smart Control. Díky Wi-Fi konektivitě a aplikaci Smart Control lze s troubou snadno komunikovat a upravovat veškeré parametry pečení na dálku například od kuchyňského stolu nebo klidně i od stolu pracovního ve Vaší kanceláři. Můžete tak zahájit přípravu svého oblíbeného pokrmu s předstihem a ušetřit  spousty drahocenného času, který můžete následně věnovat své rodině, přátelům nebo svým koníčkům.
 

Aplikace De Dietrich Smart Control Vám umožní řídit a ovládat veškeré funkce trouby. Od plně automatického programu Chef, přes nízkoteplotní programy, recepty Patiserie/ a programy kulinářského průvodce až po programy Expert, určené zkušenějším kuchařům.

Aplikace obsahuje spoustu receptů z celého světa doplněných o podrobný popis jejich přípravy. Můžete se tak virtuálně propojit s celým kulinářským světem.

PYROLYTICKÉ ČIŠTĚNÍ TROUBY

S troubou vybavenou technologií pyrolytického čištění můžete starosti s čištěním trouby jednou provždy hodit za hlavu. V menu trouby si pouze zvolíte jeden z dostupných režimů pyrolytického čištění dle míry zašpinění a o zbytek se trouba postará sama. 
Během pyrolytického čištění se trouba rozehřeje na teplotu až 500 °C a tímto se veškeré nečistoty uvnitř trouby promění v popel. V procesu pyrolýzy se takto dokonalé vyčistí i velmi obtížně přístupná místa, jako jsou rohy trouby nebo mřížky ventilátoru, vše se jednoduše spálí na jemný prach. Ten poté stačí pouze setřít vlhkým hadříkem a trouba bude opět jako nová a připravena na další kulinářské výzvy. 
Pyrolytické čištění je nejúčinnější, nejhygieničtější a nejpohodlnější způsob čištění vnitřního prostoru trouby. Díky této revoluční technologii můžete zapomenout na namáhavé a neefektivní ruční odstraňování připálených zbytků jídla.

NÍZKOTEPLOTNÍ PEČENÍ

Tento šetrný, pozvolný a rovnoměrný způsob pečení při teplotách pohybujících se v rozmezí 73 až 100 °C je ideální pro přípravu obzvláště jemného a chutného masa. Nízkoteplotní pečení bylo donedávna doménou zejména špičkových profesionálních kuchařů, jelikož v běžných troubách tento proces vyžaduje trpělivost, cit a značné zkušenosti. Naštěstí díky plně automatickým nízkoteplotním programům v troubách De Dietrich si může tento vybraný způsob úpravy dopřát každý, navíc s garancí bezchybných výsledků.

Obsluha programu je skutečně snadná. Stačí si pouze zvolit správný pokrm a jeho hmotnost. Trouba si se vším poradí na jedničku a automaticky připraví jídlo přesně dle Vašich představ. Ať už se jedná o růžové nebo dobře propečené jehněčí, pečený telecí či hovězí steak v úpravě rare, medium nebo well-done, pečené vepřové maso, jehněčí maso, kuřecí maso, malé nebo celé větší ryby. Nízkoteplotní pečení Vám skvěle poslouží také při přípravě zdravých domácích jogurtů. 
Trouby De Dietrich jsou vybaveny speciálním roštem, který zajistí dokonalou cirkulaci teplého vzduchu a maso tedy není nutné otáčet. Doba pečení je dlouhá, ale velmi mírná a má hned několik fází v závislosti na typu masa. U některých programů se na konci pečení spustí automaticky program udržování teploty pokrmu, díky čemuž zůstane maso lahodné a křehké.  Budete opravdu překvapeni, jak perfektně propečený a dokonale šťavnatý výsledek Vám trouby De Dietrich předloží. 

OVLÁDACÍ PANEL CONNAISSEUR

Rozhraní Connaisseur je vybaveno přehledným celobarevným 6″ displejem s fotkami ve vysoké kvalitě, které reálně zobrazují zvolený pokrm, nebo funkci. Orientace v nabídce programů a funkcí je tedy velmi snadná a ovládání zcela intuitivní pomocí otočného voliče a dotykových tlačítek na displeji. Na výběr máte z mnoha režimů, například Automatický program Chef, Kulinářský průvodce, Nízkoteplotní pečení, Cukrář a další. Každá možnost je doprovázena jedinečným a realistickým zobrazením. 

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA