Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

AEG NCH74B01AB

  • AEG NCH74B01AB
Varná deska 6000 Bridge Extractor kombinuje indukční varnou desku, která se vejde do 60cm skříně, s výkonným vestavěným odsavačem pro optimální proudění vzduchu. Má také funkci Bridge, která vám umožní kombinovat dvě varné zóny do jedné pro použití většího nádobí.
  Varná deska 6000 Bridge Extractor kombinuje indukční varnou desku, která se vejde do 60cm skříně, s výkonným vestavěným odsavačem pro optimální proudění vzduchu. Má také funkci Bridge, která vám umožní kombinovat dvě varné zóny do jedné pro použití většího nádobí.
  SPOJTE DVĚ VARNÉ ZÓNY POMOCÍ FUNKCE BRIDGE
Funkce Bridge spojuje dvě varné zóny společně tak, aby na ně bylo možné dát velkou nebo dlouhou pánev nebo hrnec. Díky sdílení nastavení stejné teploty a času se propojené zóny stávají ideální při vaření na večírky nebo větší oslavy.
  4 OVLÁDACÍ PRVKY JEDNOTLIVÝCH ZÓN. NEOMEZENÉ MOŽNOSTI VAŘENÍ
4 ovládací prvky jednotlivých zón s 9 úrovněmi výkonu umožňují individuálně ovládat 4 různé varné zóny a nastavit pro každou z nich samostatné časovače. Mezi další funkce patří zvýšení výkonu, aktivní dotyk, dětská pojistka a automatické ovládání odsavače.
  UHLÍKOVÝ FILTR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ. VYČISTĚTE A OPAKOVANĚ POUŽIJTE
Uhlíkový filtr s dlouhou životností se snadno čistí, takže vzduch v kuchyni zůstane svěží a ventilátor pracuje déle. Filtry lze vložit do myčky nádobí pro vyčištění, snadno se instalují a regenerují až 8krát k prodloužení životnosti.
  AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ ODSAVAČE. PŘIZPŮSOBÍ SE PODLE TOHO, JAK BUDETE VAŘIT
Automatické ovládání odsavače umožňuje zaměřit se na to, na čem záleží – vaření. Varná deska se automaticky zapne a nastaví úroveň odsávání podle vašich činností při vaření, takže vaše kuchyně zůstane svěží, aniž byste k tomu museli používat ruce.
  Dětská pojistka
Automatické vypnutí pro větší bezpečnost
Indikace přesycení tukového filtru
Indikace přesycení úhlíkového filtru
Výkon
Filtry: 2
Maximální výkon recirkulace (m3/h): 480
Minimální výkon recirkulace (m3/h): 250
Hlasitost při minimálním výkonu (dB(A)): 55
Hlasitost při maximálním výkonu (dB(A)): 71
Instalace
Rozměry desky ŠxH (mm): 730x520
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 197x680x490
Čistá hmotnost (kg): 17.34
Otvor pro odtah (mm): 220
Napájecí napětí (V): 220-240V/400V2N
Délka přívodního kabelu (m): 1.5
Energie
Třída energetické účinnosti: A+
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 598 009
Ovládání: Dotykové posuvné ovládání DirectTouch
Typ filtru: Hliníkový
EAN kód produktu: 7333394009834

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA