Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Aktuality

Francouzské spotřebiče Brandt s plnou zárukou 4 roky

22.05.2024 | Aktuálně

Rozhlížíte se po nových vestavných spotřebičích do své kuchyně a stále nevíte jaké modely vybrat, jaká značka spotřebičů je kvalitní a spolehlivá? Řešíte design, praktické funkce jednotlivých modelů a rádi byste prodlouženou záruku? Máme pro Vás skvělý typ. Francouzské spotřebiče Brandt se zárukou 4 roky vše splňují a my Vám rádi nabídneme modely přesně pro Vás. Denně zpracováváme mnoho nabídek přesně podle přání zákazníků. Oslovte nás, POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ je pro Vás nachystán a my jsme připraveni zpracovat pro Vás nabídku přesně podle Vašich představ.

 

Značka Brandt vznikla již před 100 lety a za tu dobu se velmi dynamicky rozvíjí. Spotřebiče pro domácnost jsou na trhu již více než  60 let. Brandt přichází neustále s novými technologiemi a jejich výrobky si po celou dobu zachovali vysokou kvalitu, zajímaný design a přinesly mnoho novinek a inovací nejen v segmentu domácích spotřebičů. Největší úspěchy a rozvoj zaznamenaly indukční varné desky a trouby s pyrolytickým čištěním. Již v roce 1980 uvedla značka Brandt do bězného prodeje INDUKČNÍ VARNOU DESKU a o dva roky později, v roce 1982 přišli s troubou s PYROLYTICKÝM ČIŠTĚNÍM.

Indukční varné desky Brandt , které jsou v nabídce jsou velmi prakticky vybaveny, mají spolehlivé a jednoduché ovládání. Pyšní se nepřekonatelným výkonem a rychlostí zahřátí (varu)  a zároveň mají 10 bezpečnostních prvků a díky tomu jsou nejbezpečnější na trhu. Některé modely mají 15 stupňů výkonu s automatickou detekci nádob.

Trouby Brandt jsou zajímavé svojí výbavou, kvalitním zpracováním i designem a hlavně velkým výběrem od levnějších méně vybavených modelů, přes mnoho modelů s pyrolytickým čištěním, až po špičkově vybavený model s pyrolýzou a 100% párou BOR7586BB. U všech modelů je zachováma vynikající kvalita zpracování a u všech modelů je možné říci, že mají výborný poměr cena/výkon.

Značka Brandt samozřejmě nabízí, mimo trub a indukčních varných desek i mikrovlnné trouby za příznivou cenu, skvěle vybavené myčky, lednice, plynové varné desky i digestoře. Vše co potřebujete do kuchyně můžeme nabídnout od značky Brandt se zárukou 4 roky.

Scháníte-li opravdu kvalitní spotřebiče s bohatou výbavou za dobrou cenu, spotřebiče značky Brandt jsou to nejlepší volbou.

 

Výhodnou nabídku na vybrané modely, nebo nabídku podla Vašich požadavků pro Vás rádi zpracujeme. Oslovte nás telefonicky 608 20 50 31, nebo mailem.

 

Za tým www.vestavba.cz Monika N.

 

zpět na předchozí stránku