Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Aktuality

Nejprodávanější parní trouba Brandt BOR7586BB se zárukou 4 roky

15.01.2024 | Aktuálně

Labužníci a milovníci dobrých pokrmů i všichni  kuchaři a kuchařky zpozorněte.

Máme pro Vás domácí konvektomat od francouzské značky Brandt BOR7586BB s pyrolytickým čištěním.

Složitá příprava pokrmů je s touto troubou minulostí. Nechte se vést při přípravě vašich oblíbených jídel Kulinářským průvodcem. Výsledky jsou dokonalé. 

Kulinářský průvodce obsahuje 97 skvělých receptů v českém jazyce. Mimo jiné v něm najdete i 24 receptů pro vaření v páře, nebo 38 receptů pro kombinovanou přípravu s párou a tradičními druhy ohřevu.

Deset pečících funkcí, včetně konvenčního pečení, horkého vzduchu, či grilu a také 3 programy s přispěním páry, i vaření ve 100% páře zajistí, že všechna jídla, která jste doposud připravovali tradičním způsobem budete moci připravit rychleji, chutněji a úsporněji. 

Mnoho zákazníků se ptá na čištění parních trub. Parní trouba Brandt BOR7586BB má, jako jedna z mála, i čištění pyrolýzou. Pyrolýza je nejdokonalejší technologie čištění trub zcela bez námahy. Díky vysoké teplotě se v troubě spálí všechny nečistoty a trouba je po aplikaci tohoto programu jako nová.

Netradičně vybavená vestavná trouba s možností vaření v páře, pečení s párou i bez páry,  bohaté příslušenství, velký omega gril, pomalé dovírání dveří, teleskopické výsuvy, účinná ventilace dveří pro bezpečnou teplotu i při extra vysokých teplotách i mnoho dalších detailů je to pravé pro Vaši kuchyň.

 

Rádi Vám k parní troubě Brandt BOR7586BB sdělíme i nmnoho dalších podrobností, návodů na přípravu jednotlivých pokrmů. Máme s troubou osobní zkušenosti a to nás dělá odborníky pro prodej opravdu kvalitní trouby, kterou si zamilujete.

 

V nabídce pro Vás máme také mnoho dalších vestavných trub Brandt, indukčních varných desek Brandt a mnoha dalších, včetně volně stojících spotřebičů kvalitní francouzké značky Brandt.

Na všechny spotřebiče Brandt je poskytována ZÁRUKA 4 ROKY ZDARMA.

 

Za www.vestavba.cz            Monika 

dokonalé osvětlení

zpět na předchozí stránku