Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Aktuality

De Dietrich luxusní francouzské spotřebiče do Vaší nové kuchyně

25.10.2023 | Aktuálně

Dokonale vyladěné spotřebiče od francouzské značky DeDietrich oceníte nejen díky designu, který je nepřehlédnutelný, ale i díky skvělým a praktickým technologiím, které z Vás udělají vynikajícího kuchaře.

Značka De Dietrich vznikla nedaleko Štrasburku již v roce 1684. Od té doby na trh přivedla celou řadu převratných technologií pro různá průmyslová odvětví.

Mezi spotřebiči vynikla hlavně prvním domácím sporákem, pyrolytickou troubou, nebo v roce 1980 jako první uvedla na trh indukční varnou desku.

 

Úžasný nadčasový design spotřebičů De Dietrich zaujme opravdu každého.

De Dietrich nabízí několik barevných provedení, z nichž nejžádanější je design ABSOLUT BLACK. Měděné detaily ovládacího knoflíku, nebo logo značky De Dietrich je opravdu jedinečné.

Dále jsou nabízeny ucelené řady v celočerném provedebé COAL BLACK, nebo nerez PLATINUM. Nabídku doplňují i bílé spotřebiče označené PURE WHITE.

Jako první značka na českém trhu nabízí De Dietrich 100% parní troubu s pyrolýzou. To je velká výhoda. V troubě můžete péci standartními způsoby bez páry, ale můžete k pečení přidat páru i vařit ve 100% páře a nakonec troubu díky programu pyrolýza i dokonale vyčistit. Prostě trouba snů, kterou chce mít každá hospodyňka. Tyto trouby mají i automatické recepty a jako DÁREK obdržíte i tištěnou kuchařku, kterou jistě velmi oceníte.

Dalším systémem, díky kterému připravíte, bez námahy a dlouhých příprav, vynikají pokrmy i funkce zvaná PERFEKT SENZOR. Perfekt senzor hlídá vhlkost v troubě a pečící automatika vyhodnotí ideální parametry připravovaného pokrmu. Technologie je patentovaná značkou De Dietrich.

Dalším ze špičkových výrobků jsou indukční varné desky.

Všechny mají 10 ochranných prvků, takže se můžete cítit naprosto bezpečně.

Olej nikdy nevzplane, pokud by cokoli přeteklo, deska se okamžitě vypne, deska se nepoškodí při podpětí, či přepětí, neohřejete menší předměty, automaticky se vypne, když ji zapomenete vypnout a další ochranné prvky, které jistě oceníte vy i Vaše rodina.

Jednoduché a intuitivní ovládání, dostatek místa pro všechny hrnce i bohaté příslušenství k některým modelům je velká výhoda.

 

Několik barevných provedení s dokonalými detaily a opravdu poctivé zpracování každého spotřebiče je podtrženo ZÁRUKOU 4 ROKY.

zpět na předchozí stránku