Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Aktuality

Bazénové LED osvětlení

29.03.2019 | Aktuálně

Osvětlení bazénu bez elektroinstalace!

Budete letos pořizovat bazén, nebo chcete nasvítit stávající bazén a nemáte připravenou elektroinstalaci? Máme pro Vás jednoduché řešení!  Pořiďte si SOLÁRNÍ LED svítidlo Moonlight, nebo Deepblue.

Instalace osvětlení k bazénům, bývá často velmi technicky i finančně náročné a platné normy elektroinstalace k bazénům jsou velice přísné.

Nabízíme řešení v podobě solárního LED osvětlení, které dokonale eliminuje všechny starosti.

LED svíditla jsou osazené akumulátory s velkou kapacitou 3200 mAh, které jsou nabíjeny fotovoltaickými články. Celé zařízení tedy funguje pouze díky sluneční energii. PROVOZ JE ZCELA ZDARMA A JE NAPROSTO BEZPEČNÝ.

Fotovoltaické panely uchovávají energii zachycenou pod vodou během dne v bateriích. Řídící elektronika je zodpovědná za zapnutí svítidla a vypnutí svítidla při setmění a rozbřesku. Instalovaný svítivý výkon 320 lumenů je nakonfigurován tak, aby hodinová expozice slunečního záření pod vodou stačila nabít baterie pro hodinové svícení LED čipů. Plně nabité baterie dokáží napájet LED čipy až 7 hod. Celkové provozní napětí není vyšší než 4 V, takže nehrozí žádné riziko úrazu elektrickým proudem.

Každé světlo může osvětlit přibližnou plochu 15-20 metrů čtverečních plochy bazénu. V praxi to znamená jedno svítidlo na bazén o velikosti 6x3 m.

 

Jednoduchá instalace osvětlení

Není nutné bazén vypouštět ! Není nutné nic vrtat do stěn bazénů !

Svítidlo se fixuje na stěnu bazénu lepením pomocí flexibilního polymeru, který dokonale přilne k jakékoli stěně bazénu (folie, dlažba, nerez, polykarbonát,...).  Lepit je možné pod vodou i nad hladinou. Lepidlo dodáváme ke každému světlu ZDARMA.

Instalace solárních světel je vhodná jak pro chlorované bazény, tak i pro bazény se slanou vodou

 

Dvě barevné varianty

LED světla nabízíme ve dvo barevných provedeních.

Pokud dáváte přednost blankytně modrému světlu, pořiďte si variantu Moonlight.

Jste-li spíše pro temnou modř, doporučujeme provedení Deepblue

 

Máte-li jakékoli dotazy k solárnímu osvětlení do bazénu, kontaktujte nás na letefonu 608 012 56 47, nebo mailem, rádi sdělíme kompletní a konktétní informace.

 

Moonlight solární LED svítidlo

Deepblue solární LED svítidlo

lepidlo ke každému světlu ZDARMA

zpět na předchozí stránku