Nahrávám...

Vestavné spotřebiče Whirlpool se 6. smyslem

Vestavné spotřebiče Whirlpool a jejich unikátní technologie 6. smysl povyšují jednotlivé modely na excelentní kousky, které musíte mít. Šetří energii, zkrátí čas přípravy pokrmů i mytí nádobí, zajistí delší uchování potravin v optimálním prostředí a mnoho dalšího. 

Při vyslovení pojmu 6. smysl si každý představí něco navíc, ale co to vlastně je?

Proto jsme se rozhodli vše Vám zpřehlednit a jasně vysvětlit co přesně znamená 6. smysl u jednotlivých typů spotřebičů a proč je tak výhodné vybrat a investovat právě do spotřebičů se 6. smyslem.

Trouby Whirlpool a jejich 6. smysl 

6. smysl aktivujete pouze stisknutím jednoho tlačítka, tzn., že spuštění je jednodušší, než byste čekali. Trouby Whirlpool s technologií 6. smysl mají přednastaveno 30 automatických programů a díky tomu je možno garantovat vynikající výsledek pečení. Díky 6. smyslu je zaznamenáváno teplo uvnitř trouby i pokrmu a tomu se přizpůsobují parametry pečení. Úspory jsou výrazné - až 20% elektrické energie a až 26% času oproti troubě , která není vybavena 6. smyslem.

Varné desky Whirlpool a jejich 6. smysl

Indukční varné desky Whirlpool vybavené technologií 6. smysl, dokáží ušetřit až 20% energie a to díky využití tzv. inteligentního algoritmu při dodávání energie. S indukční varnou deskou ušetříte jak elektrickou energii, tak i čas. Indukční varné desky se mnohem snadněji čistí, protože sklo varné desky nikdy nedosáhne vysoké teploty a tedy se nečistoty nepřipečou.

Myčky nádobí Whirlpool a jejich 6. smysl

Jednoduše a jasně: maximální mycí výkon při minimálním úsilí pro skleničky i velké kusy nádobí  to jsou myčky Whirlpool se 6. smyslem. Úspora až 50% vody, času a energie.

Stačí vybrat správný program a technologie 6. smysl optimálně přizpůsobí množství vody, teplotu i čas tomu jak špinavé nádobí právě myjete. Program PowerClean perfektně vyčistí tu nejhorší špínu, protože nabízí vynikající výkon i pro extra velké a zašpiněné nádobí. 

Chladničky a kombinované chladničky Whirlpool - 6. smysl FreshControl

Až čtyřikrát déle vydrží potraviny čerstvé díky neustálé aktivní kontrole vlhkosti a teploty.

Technologie 6. smysl FreshControl zajišťuje aktivní kontrolu teploty a vlhkosti uvnitř chladničky, což je unikátní systém, který v jiných chladničkách nenajdete. 6. smysl odhalí i malé odchylky teploty a okamžitě zajistí nápravu. Díky efektivní kontrole a udržování optimální teploty a vlhkosti jsou chladničky Whirlpool šetrné k životnímu prostředí.

Odsavač par Whirlpool se 6. smyslem

To je optimální odsávání podle aktuální potřeby.

Odsavače par Whirlpool, které jsou opatřeny technologií 6.smysl samy poznají, kdy mají začít odsávat, protože mají zabudovány senzory, které detekuji nečistoty - kouř  a podobně. Díky instalované technologii 6. smysl odsávají digestoře Whirlpool pouze pokud je to potřeba a díky tomu výrazně šetří elektrickou energii.

6. smysl je inteligentní technologie, které přinášení do Vašich domovů komfort, úspory i dokonalé výsledky pečení, mytí či sladování.

  • Vyberte si optimální modely pro Váš domov.
  • Vyberte si to nejjednodušší, nejlepší a nejúspornější řešení.
  • Vyberte si kvalitu od Whirlpool s technologií 6. smysl.

Při výběru přejeme šťastnou ruku a pokud potřebujete poradit, či vysvětlit podrobnosti, můžete se na nás s důvěrou obrátit, rádi se Vám budeme věnovat. Volejte 608205031, nebo napište na novotna@vestavba.cz

Za rodinný internetový obchod www.vestavba.cz Ing. Monika Novotná