Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Parní trouba AEG-Electrolux

Parní trouby AEG

Unikátní technologie, která umožní v troubě o objemu 74 l upéct, ogrilovat, uvařit v páře, využít nastavené recepty a to vše s dokonalým výsledkem. Vřele doporučujeme pořídit si parní troubu AEG. Získáte domácí konvektomat, na jejímž vývoji se mimo jiné podílejí i profesionální kuchaři, proto jsou dokonale vyladěny pro pečení křehkého pečiva, bábovky, vánočky i mnoho jiných močníků. Skvělé šťavnaté, nebo propečené maso díky masové sondě i kombinaci pečení s párou. Bezvadně a rychle uvaříte v páře všechny druhy knedlíků, uvaříte i brambory, či zeleninu i rýži, prostě na co vzpomenete a budete překvapeni, jak je to jednoduché, chutné a zdravě připravené.

Všem, kteří chtějí využít moderní a zdravý způsob přípravy jídel parní troubu AEG vřele doporučujeme.

Nejvýhodněji nakoupíte parní trouby AEG právě u nás. Zavlejte si o lepší cenu 608 20 50 31, nabídneme Vám nejlepší cenu.

 

Společnost AEG přestavila novou kolekci vestavných trub AEG. 

Skvělé pečící funkce, perfektní detailní zpracování vnějšího i vnitřního prostoru, i velmi dobrý zvuk značky AEG jsou velmi pádnými důvody, proč si vybrat a objednat právě vestavnou troubu AEG. 

Vestavné trouby AEG mají zcela bezkonkurenčně největší vnitřní objem až 74 l tzv.  Maxi Klasse, proto můžete bez problémů péci ve 2 a více úrovních a pokrmy budou perfektně upečené.

 

Mnoho pečících funkcí pro každý typ pokrmu jsou samozřejmou výbavou každé trouby AEG. Využít můžete spodní ohřev, horký vzduch se třetí topnou spirálou, multi horký vzduch pro pečení pizzy, gril i vrchní ohřev a další kombinace pro dokonalé upečení každého pokrmu.

Úprava proti otiskům prstů na nerezových částech trub AEG je samozřejmostí. I vnitřní stěny trub AEG jsou opatřeny povrchem pro snadné čištění, proto nebudete mít s troubou AEG nikdy mnoho práce.

V naší nabídce vestavných spotřebičů AEG naleznete i varné desky AEG, mnoho modelů vestavných myček AEG i modely vestavných lednic AEG

Nezapomeňte se ovšem podívat i do denně aktualizované nabídky setů  vestavných spotřebičů AEG.

Aby si mohl vybrat opravdu každý, máme v pro Vás připraven i POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Můžee si vybrat typy spotřebičů, ktreé byste rádi do své nové kuchyně a my pro Vás vytvoříme nabídku podle Vašich požadavků.

Nenajdete-li optimální kombinaci spotřebičů, které byste chtěli, napište nám na novotna@vestavba.cz, rádi Vám zpracujeme nabídku právě na tu sestavu spotřebičů, kterou byste chtěli a ještě za tu nejvýhodnější cenu.