Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Jak vybírat výsuvné elektrické zásuvky?

Výsuvné elektrické zásuvky – co umí?

Nejprve ve zkratce k výsuvným elektronickým zásuvkám jako takovým. Tyto zásuvky Vám mohou nabídnout neskutečně elegantní řešení nedostatku zásuvek - výsuvné elektrické zásuvky se využívají především v kancelářích a kuchyních. Výsuvné elektrické zásuvky jsou velmi nápaditým a hezkým řešením a na rozdíl od bílých ošklivých prodlužovaček Vám nijak nezničí design místnosti.

Proto se rovnou nabízí první kritérium výběru výsuvné elektrické zásuvky – samozřejmě je jím vzhled. A v tomhle ohledu jistě leckteré moderní výsuvné elektrické zásuvky mají co nabídnout! Nabízíme i další elegantní řešení v podobě otočných panelů Bachmann , výklopných zásuvek, nebo luxusních přípojných elektrických panelů od české firmy PanConnect.

Výsuvné elektrické zásuvky - vybírejte podle umístění.

Samozřejmě při výběru výsuvné elektrické zásuvky musíte přihlédnout i k praktičtějším věcem, než je pouhý vzhled. Nejlépe se výsuvné elektrické zásuvky vybírají přímo na míru – hledáte jen pár zásuvek do kuchyně? Potřebujete reprezentativní zásuvky do zasedací místnosti?

Určitě se při výběru výsuvné elektrické zásuvky nezapomeňte podívat na celkové maximální elektrické zatížení, podobně jako u trouby, nebo varné desky. A rozhodně také nezapomeňte věnovat pozornost délce kabelu – jistě nechcete, aby Vaše nová výsuvná elektrická zásuvka byla nakonec nepoužitelná!

Výsuvné elektrické zásuvky – rychle a snadno!

Výběr výsuvné elektrické zásuvky rozhodně není ničím těžkým. Stačí v podstatě jen zkontrolovat použitelnost zásuvky, vybrat si svislé či vodorovné řešení a klidně si můžete bez obav novou výsuvnou elektronickou zásuvku pořídit!

Výsuvné elektrické zásuvky s podsvětleným víčkem

Výsuvná zásuvka s USB připojením

Výsuvné zásuvky s datovým připojením