Nahrávám...

MORA VDP645GX1

6.990s DPH
Skladem


Zpříjemněte si vaření s vestavnou plynovou deskou. Její design vás doslova ohromí. Kombinace nerezu a tvrzeného skla působí velice elegantním dojmem, navíc se jedná o odolné materiály, které se snadno udržují v čistotě.
Stejně jako litinová mřížka, která se postará o maximální stabilitu hrnců, které po ní můžete snadno posouvat. Integrované zapalování hořáků je příjemně komfortní, bezpečné a výrazně šetří váš čas. O bezpečnost se stará pojistka proti úniku plynu STOP GAS, která v případě zhasnutí hořáku automaticky zastaví přívod plynu a účinně tak ochrání vaši domácnost.
Milovníci asijské kuchyně jistě ocení také extra
trojitý WOK hořák , který urychlí přípravu pokrmů.
  Elegantní design
Varná deska má na povrchu tvrzené sklo, což nejen že působí velmi elegantním dojmem, ale také se tento materiál snadno udržuje a je maximálně odolný.

Pohodlné zapalování
Neztrácejte čas hledáním sirek či zapalovačů! Integrované zapalování hořáků je snadné, rychlé a bezpečné. Stačí pouze otočit knoflíkem.

Bezpečí na prvním místě
Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka. Pokud tedy dojde k náhodnému přetečení hrnce, pojistka zabrání samovolnému vypnutí hořáků a automaticky uzavře přívod plynu.

Pohodlné vaření
Pevná litinová mřížka zajistí stabilitu i velkým hrncům, které se po mřížce snadno posouvají. Tento materiál se navíc jednoduše udržuje v čistotě.

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA