Nahrávám...

GORENJE GV662D60

12.490s DPH
Skladem

GORENJE GV662D60

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV662D60 je zařazena v energetické třídě D. Na jedno naplnění umyje 16 sad nádobí. Ovládána je shora pomocí dotykového ovládacího panelu. Konec programu ohlásí světelný signál. K dispozici má 5 mycích programů: intenzivní mytí, auto program, křišťálové sklo, ECO program, 1 h mytí a umožňuje také vytvořit programovou paměť. Samozřejmostí je odložený start 0 -24 hodin. Vnitřní výbavu myčky Gorenje GV662D60 tvoří 3 koše. Horní je možné výškově nastavit MultiClack mechanismem bez nutnosti výsuvu. Horní příborová zásuvka má tleeskopické pojezdy. Všechny koše jsou velmi flexibilní díky různým sklopným a skládacím částem. Funkce TotalDry automaticky pootevře dvířka na konci programu. Funkce SpeedWash umožňuje zkrátit programy. Pro bezpečnost je myčka nádobí vybavena ovchranou proti přetečení Total AquaStop. Šířka 60 cm.

Plně integrovaná myčka nádobí

Plně vestavnou myčku Gorenje GV662D60 si oblíbíte díky její účinné, úsporné, ale zároveň i tichému provozu. O šířce 60 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí z niekoľkochodového oběda či večeře najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Oceníte i informativní displej, který informuje o zbývajícím čase a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A+++.
Dostatečný prostor

Myčka XXL Gorenje GV662D60 vám poskytuje dostatečný prostor pro všechny vaše nádobí, např. po rodinné večeři. Disponuje koši, které vám umožní uložit do myčky až 16 jídelních souprav nádobí najednou. Flexibilní interiér vám poskytne různé způsoby nakládání či vykládání nádobí, a výsledky mytí jsou dokonalé.
Speedwash

SpeedWash zkrátí čas mycích programů. Pokud potřebujete nádobí umýt rychleji než je standardní čas, rychlý 20 minutový program je možné pomocí funkce SpeedWash zkrátit na rekordních 15 minut. Ideální pro méně zašpiněné nádobí v případě, že máte více hostů najednou.
Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

Invertorový motor PowerDrive

Myčka disponuje výkonným invertorovým motorem PowerDrive s regulací otáček. Díky tomu zajišťuje vysoký výkon s významně tišší provoz a nižší spotřebou energie, a tím poskytne delší životnost myčky.
AutoProgramme

Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program AutoProgramme se přizpůsobí všem vašim potřebám.
Funkce ExtraHygiene

Tato funkce prodlouží dobu mytí a teplotu zvýší o 5°C. V kombinaci s intenzivním programem to znamená, že nádobí se myje při teplotě 75°C, což ničí většinu bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je vytvořen pro rodiny s dětmi pro čištění dětských potřeb a lahví.
QuickIntensive

Díky optimalizaci všech fází mycího cyklu, může myčka SmartFlex ukončit program v průběhu jedné hodiny. To znamená, že při plném zatížení myčky špinavým nádobím budete mít nádobí dokonale čisté a suché mnohem rychleji, než kdybyste je myli a utírali ručně a hlavně při použití mnohem menšího množství vody a energie.
Statusové světlo LedLight

Na spodní části dveří myčky je umístěno speciální LED světlo, které neustále indikuje probíhající program mytí. Díky němu tak budete stále v obraze či probíhá mycí program nebo již skončil.
Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.
Možnost připojení k přívodu horké vody

Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 70°C). Když si vyberete přívod horké vody, zkrátíte tak čas trvání programu a snížíte spotřebu energie myčky. Řešení pro vaši rodinu šetrné k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu.
Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Technické detaily
Všeobecné
Druh spotřebiče
Myčka
Energetická třída
D
Hluk prenášaný vzduchom emisná trieda B
C
Produktová linie
Řada Superior
Materiál ostřikovacího ramene
Plastic
Účinnost
Účinek mytí
A
Účinek sušení
A
Motor
Standardní motor
Spotřeba vody
11 l
Maximální teplota vstupní vody
70 °C
Spotřeba el.energie za mycí cyklus - program Eco
0.85 kWh
Spotřeba energie na 100 cyklů
85 kWh
Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu
0.49 W
Start delay (W)
3.95
Ovládání
Ovládání
Dotykové ovládání
Indikátor konce mytí
Světelný (na ovládacím panelu)/zvukový signál
Odložení startu
0-24 h
Tablety 3v1
Ano
Programy
Mycí programy
Intenzivní mytí
Auto program
Křišťálové sklo
ECO program
1h mytí
Schopnost vytvářet vlastní programy
Programová paměť
Rychlý intenzivní program
Ano
Teploty mytí (°C)
70/65/55/45/35
Trvání standardního programu
205 min
Vlastnosti
Počet sad nádobí
16 ks
Systém horního koše
MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše)
SlidingDoor - posuvná dvířka
Ne
Variabilní závěs dveří
Ne
Vnitřní osvětlení
Ne
LED indikátor stavu programu na podlahu
Ano
Další vlastnosti
Funkce ExtraHygiene - pro eliminaci většiny bakterií
Samočistící program
TotalDry - automatické pootevření dveří na konci mycího cyklu
Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programů
Ionizátor vzduchu
Ne
Senzory
Senzor úrovně vody
Senzor čistoty vody
Výbava
Počet košů
3
Horní koš
Široká mřížka koše
Sklápěcí levý držák na sklenice se stopkou
Standard knife stand
Pevný držák na sklo
Sklápěcí pravý držák na sklenice se stopkou
Fixní držáky
Spodní koš
Sklopné/dělitelné zadní držáky talířů
Široká mřížka koše
Prostřední koš
Bez prostředního koše
Horní zásuvka
S teleskopickými pojezdy
Rukojěť
Bezpečnost
Ochrana proti přetečení
Total AquaStop
Servisní diagnostika
Ano
Materiál vany
Nerez
Technické parametry
Úroveň hluku (max.) dB(A)
45
Nastavení výšky
70 mm
Šířka spotřebiče
596 mm
Výška spotřebiče
817 mm
Hloubka spotřebiče
556 mm
Šířka vest. otvoru min.
600 mm
Výška vest. otvoru min.
820 mm
Hloubka vest. otvoru min.
570 mm
Šířka obalu spotřebiče
640 mm
Výška obalu spotřebiče
890 mm
Hloubka obalu spotřebiče
665 mm
Brutto hmotnost
33.3 kg
Netto hmotnost
31 kg
Elektrické připojení
220/400 V
EAN kód
3838782470813

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA