Nahrávám...

Faber V-AIR KL A80

SLEVA 10%
17.991s DPH
Na dotaz

Komínová digestoř V-AIR KL
Eleganci a designovou čistotu nástěnné digestoře V-AIR umocňuje zkosený panel z černého skla v netradiční kombinaci se světle hnědým páskem.

Tento odsavač par je určen zejména pro milovníky chytrých technologií, kteří si pomocí aplikace přes FABER Cloud mohou nejen kontrolovat kvalitu vzduchu v kuchyni, ale také jej ovládat na dálku. Senzor, zabudovaný v sací zóně, neustále monitoruje kvalitu ovzduší a pokud je detekována přítomnost alergenů, znečišťujících látek nebo pachů, automaticky aktivuje sání digestoře.

Čisté linie digestoře doplňuje výkonná a úsporná ventilační jednotka EVO v energetické třídě A+.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externí jednotkou Mistral, která je vhodná především pro instalaci na venkovní stěnu domu. U obou variant jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externích ventilačních jednotek.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření (K-LINK).

Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komínu lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Dálkové ovládání Premium
Ano
Senzor kvality vzduchu
Ano
K-Link
Ano
Faber Cloud
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Filtr
kovový kazetový
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 62
Maximální hlučnost
INT 65
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 56 | 62 | INT 65
Štěrbinové sání
Ano
Externí motor
Ano
Modifikace
V-AIR KL A80
Maximální výstupní tlak
550
Počet motorů
1
Maximální příkon motoru
270
Odsávání do komína
Ano
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Ovládání
dotykové / dálkové / z varné desky
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální výkon odtahu
720
Výkon
720
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 420 | 580 | INT 720
Výstupní průměr
150 / 120
Recirkulace
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
A+
Dvojité sání
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Třída A+
Ano
Rozšířený název
Komínová digestořV-AIR KL
Záruka
60
Výška krabice
0.5250
Šířka krabice
0.6100
Délka krabice
0.8900
Hmotnost brutto
17.000
Hmotnost netto
11.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA