Nahrávám...

Faber TRATTO ISOLA NS EV8 X/V A90

SLEVA 10%
15.291s DPH
Skladem

Ostrůvková digestoř TRATTO ISOLA NS
Subtilní a vzdušná kombinace oblého skla a jemně kartáčované nerezové oceli odlehčuje vzhled digestoře TRATTO ISOLA a předurčuje ji jako skvělý doplněk každé kuchyně.

Vzduch ve vaší kuchyni bude vždy perfektně čistý díky moderní ventilační jednotce EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Digestoř lze také propojit s venkovní jednotkou na fasádu MISTRAL, která dosahuje vysokého výkonu s minimální hlučností.

Ve všech případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, její provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

Ostrůvková digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Perfektní osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí čtyř LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální příkon motoru
250
Maximální hlučnost
INT 71
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 64 | 69 | INT 71
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
500
Filtr
kovový kazetový
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
300
Výkon dle IEC 61591
300 | 480 | 620 | INT 700
Počet motorů
1
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Osvětlení
4x LED 3000K
Modifikace
TRATTO ISOLA NS EV8 X/V A90
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 69
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Intenzivní odsávání
Ano
Externí motor
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
B
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Rozšířený název
Ostrůvková digestořTRATTO ISOLA NS
Záruka
60
Výška krabice
0.4910
Šířka krabice
0.7750
Délka krabice
0.9750
Hmotnost brutto
29.800
Hmotnost netto
26.800

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA