Nahrávám...

Naše doporučení  zde...

Faber T-LIGHT ISOLA EV8 X A100

DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : 100 cm
  • Digestoře dle barvy : Nerez
  • Digestoře dle typu instalace : Ostrůvkové
29.691s DPH
Skladem

Ostrůvková digestoř T-LIGHT ISOLA
Skvělé zpracování a špičkový design jsou hlavními rysy ostrůvkové digestoře T-LIGHT ISOLA. Její měkké tvary spolu s čistými liniemi vytvářejí moderní a univerzální model vhodný pro různé typy kuchyní.

Na první pohled vás zaujmou zaoblené hrany a neobvyklé obvodové osvětlení, které propůjčuje odsavači elegantní styl a luxusní vzhled.

Čisté linie digestoře doplňuje výkonná a úsporná ventilační jednotka EVO v energetické třídě A.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu digestoře. Zrychlené proudění vzduchu úzkým profilem podporuje účinnost přímého zachycení par.

Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat pomocí netradičního dotykového ovládání SQUARCLE, které je charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.

Spodní část digestoře je zcela rovná, tradiční kryty světel jsou nahrazeny úzkým LED páskem, který kopíruje vnější tvar panelu a dokonale osvětluje pracovní plochu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Externí motor
Ano
Ovládání
dotykové Squarcle / dálkové
Maximální hlučnost
INT 68
Minimální hlučnost
50
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
50 | 58 | 65 | INT 68
Maximální výkon odtahu
690
Výkon
690
Ventilační jednotka
EVO
Recirkulace
Ano
LED žárovky
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Filtr
kovový kazetový
Modifikace
T-LIGHT ISOLA EV8 X A100
Počet motorů
1
Hlučnost IEC 60704-2-13
50 - 65
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální příkon motoru
270
Minimální výkon odtahu
290
Výkon dle IEC 61591
290 | 420 | 580 | INT 690
Osvětlení
obvodové LED 3000K
Maximální výstupní tlak
530
Výstupní průměr
150 / 120
Intenzivní odsávání
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
A
Ventilační jednotka EVO
Ano
Třída A
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Rozšířený název
Ostrůvková digestořT-LIGHT ISOLA
Záruka
60
Výška krabice
0.4810
Šířka krabice
0.7850
Délka krabice
1.1050
Hmotnost brutto
29.800
Hmotnost netto
26.000

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA

Související kategorie