Nahrávám...

Faber T-AIR KL A90

SLEVA 10%
22.491s DPH
Na dotaz

Komínová digestoř T-AIR KL
Skvělé zpracování a netradiční barevná kombinace jsou hlavními rysy digestoře T-AIR. Je určena zejména pro milovníky chytrých technologií, kteří si pomocí aplikace přes FABER Cloud mohou nejen kontrolovat kvalitu vzduchu v kuchyni, ale také ji ovládat na dálku. Senzor, zabudovaný v sací zóně, neustále monitoruje kvalitu ovzduší a pokud je detekována přítomnost alergenů, znečišťujících látek nebo pachů, automaticky aktivuje sání digestoře.

Čisté linie digestoře doplňuje výkonná a úsporná ventilační jednotka EVO v energetické třídě A+.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externí jednotkou Mistral, která je vhodná především pro instalaci na venkovní stěnu domu. U obou variant jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externích ventilačních jednotek.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Digestoř T-AIR lze ovládat z mobilu nebo pomocí dálkového ovladače, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství. Je také možné ji bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě lze přímo z ovládacího panelu varné desky zapnout digestoř, která automaticky optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření (K-LINK).

Optimální osvětlení pracovní plochy je zajištěno LED diodovým páskem se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Pouze na objednávku.


Faber Cloud
Ano
Senzor kvality vzduchu
Ano
K-Link
Ano
Externí motor
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Třída A+
Ano
Osvětlení
LED diodové 4000K
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Modifikace
T-AIR KL A90 na objednávku
Maximální příkon motoru
270
Počet motorů
1
Výstupní průměr
150 / 120
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální výstupní tlak
520
Ovládání
dotykové / dálkové
Minimální výkon odtahu
300
Výkon dle IEC 61591
300 | 420 | 580 | INT 700
Filtr
nerezový
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 66
Maximální hlučnost
INT 69
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 59 | 66 | INT 69
Intenzivní odsávání
Ano
LED žárovky
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
A+
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Rozšířený název
Komínová digestořT-AIR KL
Záruka
60
Výška krabice
0.6030
Šířka krabice
0.4150
Délka krabice
0.9720
Hmotnost brutto
20.000
Hmotnost netto
15.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA