Nahrávám...

Faber STILO GLASS SMART X/BK A60

SLEVA 10%
10.701s DPH
Skladem

Komínová digestoř STILO GLASS
Digestoř STILO GLASS ve stylové kombinaci jemně kartáčovaného nerezu a černého skla bude slušet moderní i tradiční kuchyni.

Vysoký výkon spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, možnost doběhu po ukončení vaření a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat pomocí dotykového ovládání umístěném na panelu z černého skla pro snadnější čištění.

Komínová digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Optimální osvětlení pracovní plochy je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Doběh po ukončení vaření
Ano
Maximální výkon odtahu
690
Výkon
690
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 69
Ovládání
dotykové
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
2x LED diody 3000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 470 | 610 | INT 690
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 63 | 69 | INT 72
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální příkon motoru
250
Maximální výstupní tlak
490
Modifikace
STILO GLASS SMART X/BK A60
Externí motor
Ano
LED žárovky
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
B
Ventilační jednotka EVO
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Rozšířený název
Komínová digestořSTILO GLASS
Záruka
60
Výška krabice
0.6030
Šířka krabice
0.4150
Délka krabice
0.6720
Hmotnost brutto
15.000
Hmotnost netto
12.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA