Nahrávám...

Faber STILO COMFORT BK MATT A90

SLEVA 10%
10.431s DPH
Skladem

Komínová digestoř STILO COMFORT
Černá digestoř STILO je průkopníkem klasického tvaru obráceného písmene T a svým elegantním designem skvěle zapadne do každé kuchyně.

Vysoký výkon spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

Komínová digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Optimální osvětlení pracovní plochy je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Novinka 2021!

Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Modifikace
STILO COMFORT BK MATT A90
Maximální příkon motoru
250
Počet motorů
1
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 470 | 610 | INT 690
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 69
Osvětlení
2x LED diody 3000K
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 63 | 69 | INT 72
Maximální výstupní tlak
490
Maximální výkon odtahu
690
Výkon
690
Výstupní průměr
150 / 120
Externí motor
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Ventilační jednotka
EVO
Odsávání do komína
Ano
Recirkulace
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
B
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Rozšířený název
Komínová digestořSTILO COMFORT
Záruka
60
Výška krabice
0.6030
Šířka krabice
0.4150
Délka krabice
0.9720
Hmotnost brutto
17.500
Hmotnost netto
12.800

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA