Nahrávám...

Faber SOFT EDGE NERO INGO A80

SLEVA 10%
21.591s DPH
Skladem

Komínová digestoř SOFT EDGE
Designově čistá nástěnná digestoř SOFT EDGE vyzařuje eleganci v každém detailu.

Díky speciálnímu povrchovému materiálu FENIX NTM (odstín Nero Ingo) je odsavač par SOFT EDGE hebký na dotek, navíc je odolný vůči otiskům, neodráží světlo a snadno se čistí. Unikátní je možnost odstranění případných škrábanců – díky reakci nanočástic na teplo lze zacelit povrch žehličkou nahřátou na 120°C.

Její čisté linie, podtrhnuté zkoseným panelem skrývají moderní ventilační jednotku EVO, která díky své optimalizované geometrii redukuje hlučnost a spotřebu energie.

Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A+.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů.

Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Všechny funkce můžete ovládat pomocí netradičního dotykového ovládání Squarcle, které je charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy.

O perfektní osvětlení varné plochy se postarají dvě LED diodové žárovky.

Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komínu lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Energetická třída
A+
Filtr
kovový kazetový
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 62
Maximální hlučnost
INT 65
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 56 | 62 | INT 65
Štěrbinové sání
Ano
Externí motor
Ano
Třída A+
Ano
Dvojité sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
LED žárovky
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Soft Touch
Ano
Modifikace
SOFT EDGE NERO INGO A80
Maximální výstupní tlak
550
Počet motorů
1
Maximální příkon motoru
270
Odsávání do komína
Ano
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Ovládání
dotykové Squarcle / dálkové
Recirkulace
Ano
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální výkon odtahu
720
Výkon
720
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 420 | 580 | INT 720
Výstupní průměr
150 / 120
Rozšířený název
Komínová digestořSOFT EDGE
Záruka
60
Výška krabice
0.3750
Šířka krabice
0.7800
Délka krabice
0.9500
Hmotnost brutto
21.000
Hmotnost netto
14.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA