Nahrávám...

Faber SKYLIFT WH F110

SLEVA 10%
71.091s DPH
Na dotaz

Stropní digestoř SKYLIFT WH
SKYLIFT je jediným stropním odsavačem par na trhu, který se spouští pomocí dálkového ovládání nad varnou desku v případě potřeby.

Odsavač v bílém provedení se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, v klidové poloze u stropu neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem. Luxusní digestoř bez rušivých prvků vás na první pohled zaujme neobvyklým obvodovým osvětlením, které jí propůjčuje nezaměnitelný elegantní styl.

Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Digestoř je určena pouze pro recirkulační provoz, jako součást příslušenství je tedy také sada keramických vypalovacích filtrů s dlouhou životností. Filtry je možné opakovaně čistit vypálením v troubě při teplotě 150 – 180°C.

Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Pouze na objednávku.

Doběh po ukončení vaření
Ano
Trvalá ventilace
Ano
F-light spouštěcí odsavače
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Maximální výkon odtahu
550
Výkon
550
Filtr
kovový kazetový
Modifikace
SKYLIFT WH F110 na objednávku
Minimální výkon odtahu
260
Výkon dle IEC 61591
260 | 375 | 500 | INT 550
Maximální hlučnost
INT 67
Minimální hlučnost
55
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
55 | 61 | 66 | INT 67
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Hlučnost IEC 60704-2-13
55 - 66
Osvětlení
LED diodové 4000K
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
2
LED žárovky
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořSKYLIFT WH
Záruka
60
Výška krabice
0.3360
Šířka krabice
0.9520
Délka krabice
1.3320
Hmotnost brutto
36.600
Hmotnost netto
28.300

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA