Nahrávám...

Faber ONYX-C X/V A90

SLEVA 10%
DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : 90 cm
  • Digestoře dle barvy : Černá / nerez
  • Digestoře dle typu instalace : Ostrůvkové , Stropní
33.291s DPH
Skladem

Stropní digestoř ONYX-C
Eleganci a designovou čistotu stropního odsavače par ONYX-C ocení zejména milovníci moderního designu a posledních trendů. Je určený k plnému zapuštění do stropního podhledu a zajistí maximální volný prostor nad pracovní plochou.

Odsavač v kombinaci nerezu a černého skla se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.

Moderní ventilační jednotka BRUSHLESS, ukrytá uvnitř digestoře, zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu a je klasifikován v energetické třídě A ++.

Výjimečnost odsavače ONYX-C spočívá v technologii SIL&STILL, která zajišťuje nepřetržitou výměnu vzduchu v kuchyni, v naprostém tichu a s minimální spotřebou. Jediným způsobem, jak zjistit, že digestoř funguje, je zelený indikátor funkce, který se automaticky vypne po 24 hodinách.

Díky této technologii dosahuje na nejvyšší rychlostní stupeň hlučnosti pouze 52 dB(A). Navíc při aktivaci funkce ECO přejde digestoř do ultrazvukového pásma a produkuje méně než 40 dB(A).

Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. Vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny, zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání, boost a signalizaci nasycení filtrů. Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Odsavač je možné bezdrátově propojit s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě jej můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky.

O perfektní osvětlení varné plochy se postará LED pásek s příjemnou intenzitou světla.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Dálkové ovládání Premium
Ano
Maximální výstupní tlak
520
Maximální výkon odtahu
780
Výkon
780
Počet motorů
1
Filtr
kovový kazetový
Výstupní průměr
150
Modifikace
ONYX-C X/V A90
Minimální výkon odtahu
230
Výkon dle IEC 61591
230 | 320 | 430 | 600 INT | 780 BOOST
Maximální příkon motoru
170
Ventilační jednotka
BRUSHLESS
Maximální hlučnost
67 BOOST
Minimální hlučnost
40
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
40 | 47 | 52 | 61 INT | 67 BOOST
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT+BOOST
Hlučnost IEC 60704-2-13
40 - 52
Osvětlení
LED diodové 4000K
Ovládání
dotykové Squarcle / dálkové
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
A++
Ticho a klid
Ano
Motor BRUSHLESS
Ano
Nejvyšší výkon digestoře
Ano
Třída A++
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořONYX-C
Záruka
60
Výška krabice
0.4210
Šířka krabice
0.6250
Délka krabice
1.0050
Hmotnost brutto
18.500
Hmotnost netto
14.500

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA