Nahrávám...

Faber MAXIMA NG AM/X A60

SLEVA 10%
6.651s DPH
Na dotaz

Vestavná digestoř MAXIMA NG
Mimořádně výkonný a tichý odsavač MAXIMA je ideálním řešením pro každého, kdo chce diskrétní, ale silnou digestoř. Prostor nad ní můžete využít k uskladnění kuchyňského náčiní nebo jiných nezbytností.

Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač disponuje aktivní výsuvnou částí, která po vysunutí sepne digestoř v přednastaveném režimu. Zasunutím lišty se funkce automaticky deaktivují.

Vestavná digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Příjemné a dokonalé osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální výkon odtahu
640
Výkon
640
Hlučnost IEC 60704-2-13
51 - 67
Ovládání
tlačítka / aktivace při výsuvu
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 490 | 640
Maximální hlučnost
67
Minimální hlučnost
51
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
51 | 61 | 67
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální příkon motoru
250
Maximální výstupní tlak
490
Modifikace
MAXIMA NG AM/X A60
Externí motor
Ano
LED žárovky
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
B
Ventilační jednotka EVO
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořMAXIMA NG
Záruka
60
Výška krabice
0.3500
Šířka krabice
0.3600
Délka krabice
0.6570
Hmotnost brutto
9.800
Hmotnost netto
9.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA