Nahrávám...

Faber LITHOS EG6 WH A45

SLEVA 10%
DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : do 60 cm
  • Digestoře dle barvy : Bílá / nerez
  • Digestoře dle typu instalace : Komínové
11.547s DPH
Na dotaz

Komínová digestoř LITHOS
Díky své velikosti je digestoř LITHOS extrémně všestranná. Šířka pouhých 45 cm se přizpůsobí každému prostoru a je ideální zejména do malých kuchyní.

Pečlivě zpracované zaoblené rohy a matně černá barva těla digestoře v kontrastu s nerezovým komínem vytvářejí hladký a harmonický vzhled.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

Perfektní osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální hlučnost
INT 69
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 62 | 67 | INT 69
Minimální výkon odtahu
280
Výkon dle IEC 61591
280 | 440 | 530 | INT 580
Ventilační jednotka
ENERGY
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 67
Filtr
kovový kazetový
Maximální příkon motoru
140
Počet motorů
1
Modifikace
LITHOS EG6 WH A45
Maximální výstupní tlak
320
Maximální výkon odtahu
580
Výkon
580
Výstupní průměr
150 / 120
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Externí motor
Ano
Ventilační jednotka Energy
Ano
Energetická třída
C
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
LED žárovky
Ano
Rozšířený název
Komínová digestořLITHOS
Záruka
60
Výška krabice
0.5050
Šířka krabice
0.5550
Délka krabice
0.8000
Hmotnost brutto
11.500
Hmotnost netto
10.000

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA