Nahrávám...

Faber INSIDE UP X KL A90

SLEVA 10%
Stropní digestoř INSIDE UP KL
Ikonický a mimořádně výrazný design činí ze stropní digestoře INSIDE UP jedinečný dekorativní prvek. Vyznačuje se geometrickými liniemi v kontrastu s podsvíceným panelem, který umožňuje regulovat intenzitu a teplo osvětlení a vytvářet nové světelné efekty. Za svůj osobitý styl získala digestoř INSIDE UP prestižní ocenění Red Dot Design 2021.

Eleganci a designovou čistotu s netradičními prvky ocení zejména milovníci posledních trendů. Je určený k zapuštění do stropního podhledu a zajistí maximální volný prostor nad pracovní plochou.

Odsavač par INSIDE UP v kombinaci nerezu a podsvíceného panelu se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.

Moderní ventilační jednotka BRUSHLESS, ukrytá uvnitř digestoře, zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

V obou těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní..

Štěrbinové sání zajistí účinné zachycení všech par. Vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny, zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření (K-LINK).

O perfektní osvětlení varné plochy se postará podsvícený LED panel, který umožňuje nejen individuálně nastavit teploty bílé, ale také intenzitu světla.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Pouze na objednávku.


K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Teplota osvětlení
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Externí motor
Ano
Minimální prostor
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Maximální výstupní tlak
700
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Počet motorů
1
Filtr
kovový kazetový
Výstupní průměr
220 x 90
Modifikace
INSIDE UP X KL A90 na objednávku
Minimální výkon odtahu
330
Výkon dle IEC 61591
330 | 490 | 600 | INT 700
Maximální příkon motoru
145
Ventilační jednotka
BRUSHLESS
Maximální hlučnost
INT 73
Minimální hlučnost
56
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
56 | 65 | 70 | INT 73
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Hlučnost IEC 60704-2-13
56 - 70
Osvětlení
LED panel 4000K
Ovládání
dotykové / dálkové / z varné desky
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
B
Motor BRUSHLESS
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořINSIDE UP KL
Záruka
60
Výška krabice
0.4210
Šířka krabice
0.6250
Délka krabice
1.0050
Hmotnost brutto
18.500
Hmotnost netto
14.500

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA