Nahrávám...

Faber INKA LUX 3.0 EVO WH MATT A70

11.691s DPH
Skladem

Vestavná digestoř INKA LUX 3.0
Střízlivě funkcionalistická vestavná digestoř INKA LUX v sobě elegantním způsobem spojuje luxus s moderními technologiemi. Neuvidíte ji, ale přesto se na ni můžete vždy spolehnout. Pomůže vám udržet čistý vzduch ve vaší kuchyni a užít si každé vaření na maximum.

Minimalistický vzhled podtrhuje bílý spodní panel odsavače, pod kterým jsou ukryty kovové tukové filtry omyvatelné v myčce. Neplní však jen estetickou funkci, pomůže vám udržet digestoř v čistotě a navíc tlumí hluk.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu krycího panelu. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela nepřekryjí.

Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

LED osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální výkon odtahu
670
Výkon
670
Hlučnost IEC 60704-2-13
47 - 63
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
LED pásek 3000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
280
Výkon dle IEC 61591
280 | 450 | 570 | INT 670
Maximální hlučnost
INT 66
Minimální hlučnost
47
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
47 | 57 | 63 | INT 66
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální příkon motoru
250
Maximální výstupní tlak
540
Modifikace
INKA LUX 3.0 EVO WH MATT A70
Štěrbinové sání
Ano
Externí motor
Ano
LED žárovky
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
B
Ventilační jednotka EVO
2
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořINKA LUX 3.0
Záruka
60
Výška krabice
0.4250
Šířka krabice
0.3650
Délka krabice
0.7850
Hmotnost brutto
11.300
Hmotnost netto
8.600

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA