Nahrávám...

Naše doporučení  zde...

Faber INCA LUX GLASS EV8 X/BK A52

SLEVA 10%
DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : do 60 cm
  • Digestoře dle barvy : Černé sklo / nerez
  • Digestoře dle typu instalace : Vestavné
9.891s DPH
Na dotaz

Vestavná digestoř INCA LUX GLASS
Minimalistická a praktická vestavná digestoř INCA LUX GLASS je nadčasovým kouskem, který kombinuje kvalitní materiály s vyspělými funkcemi. Ukrytá v kuchyňské skříňce pracuje, aby zajistila čistý vzduch ve vaší kuchyni a přitom nenarušila její čisté linie.

Jednoduchý design odsavače oživuje spodní panel z černého skla, pod kterým jsou ukryty kovové tukové filtry omyvatelné v myčce. Neplní však jen estetickou funkci, pomůže vám udržet digestoř v čistotě a navíc tlumí hluk.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu krycího panelu. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela nepřekryjí.

Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

LED osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
 

Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Externí motor
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
LED žárovky
Ano
Modifikace
INCA LUX GLASS EV8 X/BK A52
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
2x LED diody 3000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
300
Výkon dle IEC 61591
300 | 460 | 590 | INT 660
Maximální hlučnost
INT 71
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 65 | 69 | INT 71
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
510
Maximální příkon motoru
250
Odsávání do komína
Ano
Recirkulace
Ano
Maximální výkon odtahu
660
Výkon
660
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 69
Energetická třída
C
Ventilační jednotka EVO
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořINCA LUX GLASS
Záruka
60
Výška krabice
0.4250
Šířka krabice
0.3650
Délka krabice
0.6050
Hmotnost brutto
9.000
Hmotnost netto
7.500

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA