Nahrávám...

Faber INCA LUX 2.0 EV8 X KL A70 doprodej

SLEVA 10%
12.231s DPH
Skladem

Vestavná digestoř INCA LUX 2.0 KL doprodej
Střízlivě funkcionalistická vestavná digestoř INCA LUX KL v sobě elegantním způsobem spojuje luxus s moderními technologiemi. Neuvidíte ji, ale přesto se na ni můžete vždy spolehnout. Pomůže vám udržet čistý vzduch ve vaší kuchyni a užít si každé vaření na maximum.

Minimalistický vzhled podtrhuje nerezový spodní panel odsavače, pod kterým jsou ukryty kovové tukové filtry omyvatelné v myčce. Neplní však jen estetickou funkci, pomůže vám udržet digestoř v čistotě a navíc tlumí hluk.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu krycího panelu. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela nepřekryjí.

Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.

Digestoř je možné také bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření(K-LINK).

LED osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Externí motor
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
LED žárovky
Ano
Modifikace
INCA LUX 2.0 EV8 X KL A70 doprodej
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
2x LED diody 3000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
315
Výkon dle IEC 61591
315 | 480 | 630 | INT 710
Maximální hlučnost
INT 70
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 62 | 68 | INT 70
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
510
Maximální příkon motoru
250
Odsávání do komína
Ano
Recirkulace
Ano
Maximální výkon odtahu
710
Výkon
710
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 68
Energetická třída
B
Ventilační jednotka EVO
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořINCA LUX 2.0 KL doprodej
Záruka
60
Výška krabice
0.4250
Šířka krabice
0.3650
Délka krabice
0.7850
Hmotnost brutto
11.300
Hmotnost netto
8.600

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA