Nahrávám...

Faber IN-NOVA ZERO DRIP X/WH A60

Vestavná digestoř IN-NOVA ZERO DRIP
Vestavná digestoř IN-NOVA ZERO DRIP představuje díky svému industriálnímu designu dokonalou kombinaci současného trendu a technologie.

Technologie ZERO DRIP, kterou tato digestoř disponuje, zabraňuje stékání kondenzátu na varnou desku během vaření. Kondenzát je spolehlivě zachycen ve speciálním žlábku umístěném na spodní straně zkosených nerezových filtrů. Po skončení vaření lze nashromážděný kondenzát jednoduše vypustit a v případě potřeby záchytný žlábek vyjmout a vyčistit.

Odsavač par je osazen moderní ventilační jednotkou EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost a pracuje v energetické třídě A.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externí jednotkou na fasádu MISTRAL či se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. U obou variant jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Díky velké dotykové ploše tlačítek umožňuje ovládání SQUARCLE snadnou volbu veškerých funkcí. Ovládací prvky jsou umístěny na výklopném čílku z bílého skla - nejen pro snadný přístup, ale také pro jednodušší údržbu.

IN-NOVA ZERO DRIP nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Lze ji ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.

Perfektní osvětlení pracovní plochy je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Pouze na objednávku.

Zero Drip
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Energetická třída
A
Filtr
nerezový
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 67
Maximální hlučnost
INT 69
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 61 | 67 | INT 69
Externí motor
Ano
Třída A
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
LED žárovky
Ano
Modifikace
IN-NOVA ZERO DRIP X/WH A60 na objednávku
Maximální výstupní tlak
540
Počet motorů
1
Maximální příkon motoru
270
Odsávání do komína
Ano
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Ovládání
dotykové Squarcle / dálkové
Recirkulace
Ano
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální výkon odtahu
690
Výkon
690
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
310
Výkon dle IEC 61591
310 | 430 | 580 | INT 690
Výstupní průměr
150 / 120
Rozšířený název
Vestavná digestořIN-NOVA ZERO DRIP
Záruka
60
Výška krabice
0.3870
Šířka krabice
0.4610
Délka krabice
0.6850
Hmotnost brutto
12.300
Hmotnost netto
7.600

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA