Nahrávám...

Faber IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52

20.691s DPH
Skladem

Vestavná digestoř IN-LIGHT KL
Luxusní vestavná digestoř IN-LIGHT KL je přepychovým modelem, který dokonale zapadne do designu vaší kuchyně. Byla konstruována podle posledních trendů s důrazem na nápadité detaily, přesto však tak, aby nenarušila čistou linii kuchyně.

Na první pohled vás zaujmou elegantní křivky s ladně zaoblenými rohy, zcela rovná pohledová část a především neobvyklé obvodové osvětlení, které digestoři propůjčuje nezaměnitelný osobitý styl.

Vysoký výkon matně černé digestoře spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká nízkou spotřebou energie a je zařazena do energetické třídy A.

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. Technické parametry digestoře jsou pak shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

V obou případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře a její provoz se stává bezhlučným.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu panelu překrývajícího filtry. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela neobsáhnou.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce můžete pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy nebo nízkozdvihovými tlačítky.

Digestoř je možné také bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření(K-LINK).

Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Ventilační jednotka EVO
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
LED žárovky
Ano
Modifikace
IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
obvodové LED 4000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
260
Výkon dle IEC 61591
260 | 380 | 525 | INT 635
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
56
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
56 | 65 | 70 | INT 72
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
530
Maximální příkon motoru
275
Odsávání do komína
Ano
Recirkulace
Ano
Energetická třída
A
Maximální výkon odtahu
635
Výkon
635
Hlučnost IEC 60704-2-13
56 - 70
Doběh po ukončení vaření
Ano
Třída A
Ano
Externí motor
Ano
K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořIN-LIGHT KL
Záruka
60
Výška krabice
0.4250
Šířka krabice
0.3650
Délka krabice
0.6050
Hmotnost brutto
9.000
Hmotnost netto
7.500

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA