Nahrávám...

Faber HIGH-LIGHT X KL A91/2

35.991s DPH
Skladem

Stropní digestoř HIGH-LIGHT/2 KL
Stropní odsavač par HIGH-LIGHT je navržen pro zabudování do stropního podhledu v souladu s posledními designovými trendy. Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů. Výstup na ploché potrubí je možný do čtyř směrů.

Luxusní digestoř bez rušivých prvků vás na první pohled zaujme ladně zaoblenými rohy a neobvyklým obvodovým osvětlením, které jí propůjčuje nezaměnitelný elegantní styl.

Odsavač v nerezovém provedení se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.

Moderní ventilační jednotka, ukrytá uvnitř digestoře, zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu a je klasifikován v energetické třídě A+.

Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření(K-LINK).

Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Hlučnost IEC 60704-2-13
43 - 66
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
LED obvodové 4000K
Počet motorů
1
Minimální výkon odtahu
190
Výkon dle IEC 61591
190 | 350 | 510 | INT 700
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
43
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
43 | 58 | 66 | INT 72
Výstupní průměr
220 x 90
Maximální příkon motoru
220
Maximální výstupní tlak
690
Modifikace
HIGH-LIGHT X KL A91/2
Štěrbinové sání
Ano
LED žárovky
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
A+
Třída A+
Ano
Minimální prostor
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
K-Link
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořHIGH-LIGHT/2 KL
Záruka
60
Výška krabice
0.4150
Šířka krabice
0.6250
Délka krabice
1.0100
Hmotnost brutto
20.000
Hmotnost netto
14.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA