Nahrávám...

Faber HIGH-LIGHT BK MATT KL A121

SLEVA 10%
40.041s DPH
Skladem

Stropní digestoř HIGH-LIGHT KL
Stropní odsavač par HIGH-LIGHT je navržen pro zabudování do stropního podhledu v souladu s posledními designovými trendy. Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů.

Luxusní digestoř bez rušivých prvků vás na první pohled zaujme ladně zaoblenými rohy a neobvyklým obvodovým osvětlením, které jí propůjčuje nezaměnitelný elegantní styl.

Odsavač v matně černém provedení se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.

Moderní ventilační jednotka BRUSHLESS, ukrytá uvnitř digestoře, zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu a je klasifikován v energetické třídě A+.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. Technické parametry digestoře jsou pak shodné s parametry externí ventilačních jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření(K-LINK).


Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Hlučnost IEC 60704-2-13
40 - 65
Filtr
kovový kazetový
Energetická třída
A+
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
40
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
40 | 56 | 65 | INT 72
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Počet motorů
1
Štěrbinové sání
Ano
Maximální výstupní tlak
700
Osvětlení
LED obvodové 4000K
Recirkulace
Ano
Minimální výkon odtahu
160
Výkon dle IEC 61591
160 | 340 | 490 | 700
Motor BRUSHLESS
Ano
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Třída A+
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
Modifikace
HIGH-LIGHT BK MATT KL A121
Intenzivní odsávání
Ano
LED žárovky
Ano
Maximální příkon motoru
145
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Výstupní průměr
220 x 90
Odsávání do komína
Ano
Ventilační jednotka
BRUSHLESS
Minimální prostor
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Externí motor
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořHIGH-LIGHT KL
Záruka
60
Výška krabice
0.4200
Šířka krabice
0.6250
Délka krabice
1.2950
Hmotnost brutto
22.000
Hmotnost netto
15.000

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA