Nahrávám...

Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH A90 RB bez motoru

SLEVA 10%
DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : 90 cm
  • Digestoře dle barvy : Bílé sklo
  • Digestoře dle typu instalace : Stropní
30.321s DPH
Skladem

Stropní digestoř HEAVEN GLASS 2.0 RB bez motoru
Odsavač par HEAVEN GLASS RB v elegantním provedení z bílého skla dokonale splyne s vaší kuchyní, zatímco skryté technologie zajistí, aby vaření pro vás bylo vždy požitkem.

Plné zapuštění digestoře do stropního podhledu zajišťuje maximální volný prostor nad pracovní plochou a kuchyň se díky tomu stává vzdušnější.

Zásluhou nízké vestavné části je možné ji instalovat i do velmi nízkých podhledů. Pro zabudování digestoře stačí pouze 133 mm a potrubí je možné napojit jak z boční části korpusu, tak shora.

Digestoř bez motoru je určena k propojení s vnitřní externí ventilační jednotkou EVJ M8K, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu nebo s venkovní ventilační jednotkou MISTRAL, která je vhodná především pro instalaci na venkovní stěnu domu. Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních.

Technické parametry digestoře jsou shodné s parametry použité externí ventilační jednotky, zůstávají zachovány všechny funkce digestoře a její provoz se stává bezhlučným.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu digestoře. Zrychlené proudění vzduchu úzkým profilem podporuje účinnost přímého zachycení par.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření. Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými pásky se dvěma úrovněmi intenzity osvětlení.

Upozornění: Při objednávce je třeba upřesnit způsob napojení potrubí z digestoře a délku propojovacího kabelu.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Dálkové ovládání Premium
Ano
Filtr
kovový kazetový
Doběh po ukončení vaření
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Modifikace
HEAVEN GLASS 2.0 WH A90 RB bez motoru
Odsávání do komína
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
LED žárovky
Ano
Osvětlení
2x LED 4000K
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové
Recirkulace
2
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Výstupní průměr
150 / 220 x 90
2 úrovně osvětlení
Ano
Minimální prostor
Ano
Externí motor
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořHEAVEN GLASS 2.0 RB bez motoru
Záruka
60
Výška krabice
0.4150
Šířka krabice
0.6300
Délka krabice
1.0050
Hmotnost brutto
11.300
Hmotnost netto
8.600

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA