Nahrávám...

Faber HEAVEN 2.0 X FLAT A120

SLEVA 10%
DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : 120 cm
  • Digestoře dle barvy : Nerez
  • Digestoře dle typu instalace : Stropní
34.011s DPH
Skladem

Stropní digestoř HEAVEN 2.0 FLAT
Odsavač par HEAVEN FLAT v elegantním nerezovém provedení dokonale splyne s vaší kuchyní, zatímco technologie a výkonný motor zajistí, aby vaření pro vás bylo vždy požitkem.

Digestoř je určena k plnému zapuštění do stropního podhledu a zajistí maximální volný prostor nad pracovní plochou. Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů.

Hlavní předností digestoře HEAVEN FLAT je velice úsporná ventilační jednotka BRUSHLESS EBM, která zaručuje úsporu energie až o 85% a je klasifikována v energetické třídě A+. Díky speciální konstrukci stačí pro zabudování digestoře do stropního podhledu pouze 192 mm.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. Technické parametry digestoře jsou pak shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu digestoře. Zrychlené proudění vzduchu úzkým profilem podporuje účinnost přímého zachycení par.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Čtyři LED diodová světla se světelným spektrem podobným dennímu zajistí dokonalé osvětlení varné plochy.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Dálkové ovládání Premium
Ano
Energetická třída
A+
Hlučnost IEC 60704-2-13
40 - 65
Filtr
kovový kazetový
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
40
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
40 | 58 | 65 | INT 72
Doběh po ukončení vaření
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Modifikace
HEAVEN 2.0 X FLAT A120
Počet motorů
1
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
LED žárovky
Ano
Maximální výstupní tlak
700
Maximální příkon motoru
145
Osvětlení
4x LED diody 3000K
Recirkulace
Ano
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Minimální výkon odtahu
165
Výkon dle IEC 61591
165 | 350 | 490 | 700
Výstupní průměr
220 x 90
Motor BRUSHLESS
Ano
Odsávání do komína
Ano
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Ventilační jednotka
BRUSHLESS
Třída A+
Ano
Minimální prostor
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Externí motor
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Rozšířený název
Stropní digestořHEAVEN 2.0 FLAT
Záruka
60
Výška krabice
0.4200
Šířka krabice
0.6300
Délka krabice
1.3050
Hmotnost brutto
23.000
Hmotnost netto
16.000

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA