Nahrávám...

Faber GLASSY ISOLA NS EV8 X/V A90

SLEVA 10%
17.541s DPH
Skladem

Ostrůvková digestoř GLASSY ISOLA NS
Harmonická kombinace skla a nerezové oceli odlehčuje vzhled digestoře GLASSY ISOLA a předurčuje ji jako skvělý doplněk každé kuchyně.

Vzduch ve vaší kuchyni bude vždy perfektně čistý díky moderní ventilační jednotce EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky.

Ostrůvková digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Čtyři LED diodová osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Maximální příkon motoru
250
Maximální hlučnost
INT 71
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 64 | 69 | INT 71
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
4x LED diody
Modifikace
GLASSY ISOLA NS EV8 X/V A90
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 69
Minimální výkon odtahu
300
Výkon dle IEC 61591
300 | 480 | 620 | 700
Počet motorů
1
Maximální výstupní tlak
500
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Výstupní průměr
150 / 120
Filtr
kovový kazetový
Ventilační jednotka
EVO
Externí motor
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
LED žárovky
Ano
Energetická třída
B
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Rozšířený název
Ostrůvková digestořGLASSY ISOLA NS
Záruka
60
Výška krabice
0.4910
Šířka krabice
0.7750
Délka krabice
0.9750
Hmotnost brutto
29.800
Hmotnost netto
28.200

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA