Nahrávám...

Faber FCH SLIM 94 BK KL

Indukční varná deska FCH SLIM KL
Indukční varná deska Faber FCH SLIM 94 BK KL z černého skla umožňuje pohodlně ovládat vybrané digestoře Faber (s funkcí K-LINK) bez nutnosti použití dálkového ovladače. Slider ovládání pro každou varnou zónu zvlášť je velice praktické a uživatelsky příjemné.

Možnost ovládat dva spotřebiče z jednoho místa oceníte zejména u vestavných nebo stropních odsavačů.

Rádiové spojení digestoře s indukční varnou deskou Faber umožňuje aktivace funkce AUTO, která automaticky optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření.

Indukční varná deska se čtyřmi varnými zónami umístěnými vedle sebe disponuje devíti stupni výkonu a funkcí booster, která zajistí při maximálním výkonu velmi rychlý ohřev.

Indukční deska má propojitelné varné zóny, což vám umožní vařit i v objemných nádobách. Automaticky rozpozná tvar a umístění hrnců a tomu přizpůsobí ohřev. Intenzitu vaření i odsávání pohodlně nastavíte dotykovým slider ovládáním.

Funkce automatického ohřevu (Heat-up) zajistí zahřátí zvolené varné zóny na plný výkon a po určité době vrátí ohřev na předem nastavený stupeň výkonu.

Časovač pro jednotlivé varné zóny, dětská pojistka a ukazatel zbytkového tepla doplňují nadstandardní výbavu této indukční varné desky.

Upozornění: při prvním použití je třeba aktivovat ovládání digestoře z varné desky dle návodu přiloženého k odsavači.

Rozměry produktu (šířka x hloubka)
900 x 410
Bridge zóny
1
Heat-up
1
Power management
1
K-Link
Ano
Power management
Ano
Bridge zone 1
Ano
Minutka
Ano
Min-max velikost varné nádoby
110 - 380 mm
Napětí (V)
220/240
Detekce nádob
1
Modifikace
FCH SLIM 94 BK KL
Ovládání
dotykové slider
Počet varných zón
4
Celkový příkon
7400
Časovač s automatickým vypnutím pro varné zóny
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Počet výkonových stupňů
9 + booster
Booster
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
1
Slider ovládání
Ano
Rozšířený název
Indukční varná deskaFCH SLIM KL
Záruka
60
Výška krabice
0.1500
Šířka krabice
0.5000
Délka krabice
1.0000
Hmotnost brutto
10.500
Hmotnost netto
7.500

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA