Nahrávám...

Naše doporučení  zde...

Faber CORINTHIA ISOLA X/OM A37

DOPRAVA ZDARMA
  • Digestoře dle rozměru : do 60 cm
  • Digestoře dle barvy : Nerez / patinovaný kov
  • Digestoře dle typu instalace : S možností REKUPERACE
Ostrůvková digestoř CORINTHIA ISOLA
Inspirací pro design luxusní digestoře CORINTHIA ISOLA se stal antický korintský sloup. Spojuje v sobě moderní trendy s prvky antiky. Svislé fazety na jejím povrchu dodávají jedinečný vzhled jinak klasickému tvaru, spodní část digestoře z lesklého nerezu je navíc zakončena páskem z odlišného materiálu v imitaci patinovaného kovu.

Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vysokým výkonem, nízkou spotřebou energie a je zařazena do energetické třídy A.

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře shodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par.

Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Jednotlivé funkce můžete ovládat pomocí netradičního dotykového ovládání SQUARCLE, které je charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.

Pracovní plocha je dokonale osvětlena šesti MICRO LED diodami, které vytváří zajímavý detail výrobku.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Upozornění: Tato digestoř je vhodná pouze pro varné desky o šíři 60cm.

Dálkové ovládání Premium
Ano
Počet motorů
1
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
545
Ovládání
dotykové Squarcle / dálkové
Minimální výkon odtahu
280
Výkon dle IEC 61591
280 | 420 | 580 | INT 680
Filtr
kovový kazetový
Maximální výkon odtahu
680
Výkon
680
Ventilační jednotka
EVO
Osvětlení
Micro LED 4000K
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Hlučnost IEC 60704-2-13
56 - 68
Modifikace
CORINTHIA ISOLA X/OM A37
Maximální hlučnost
INT 71
Minimální hlučnost
56
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
56 | 62 | 68 | INT 71
Maximální příkon motoru
270
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Recirkulace
Ano
Odsávání do komína
Ano
Energetická třída
A
Ventilační jednotka EVO
Ano
Třída A
Ano
Micro LED žárovky
Ano
Externí motor
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Rozšířený název
Ostrůvková digestořCORINTHIA ISOLA
Záruka
60
Výška krabice
0.5180
Šířka krabice
0.9380
Délka krabice
1.0750
Hmotnost brutto
29.800
Hmotnost netto
28.000

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA