Nahrávám...

Faber BI-AIR KL A52

19.161s DPH
Skladem

Vestavná digestoř BI-AIR KL
Luxusní vestavná digestoř BI-AIR je přepychovým modelem, který dokonale zapadne do designu vaší kuchyně. Byla konstruována s důrazem na nápadité detaily podle posledních trendů, přesto však tak, aby nenarušila čistou linii kuchyně. Atraktivní je jak kombinace černého skla RAL 9005 a světle hnědého skla RAL 8025, tak LED pásek zabudovaný v sací štěrbině pro dokonalé osvětlení pracovní plochy.

Tento odsavač par je určen zejména pro milovníky chytrých technologií, kteří si pomocí aplikace přes FABER Cloud mohou nejen kontrolovat kvalitu vzduchu v kuchyni, ale také jej ovládat na dálku. Senzor kvality zabudovaný v digestoři neustále monitoruje kvalitu ovzduší a pokud je detekována přítomnost alergenů, znečišťujících látek nebo pachů, automaticky aktivuje sání digestoře.

Vysoký výkon digestoře BI-AIR spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.

Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou můžete umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.

Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externí jednotkou Mistral, která je vhodná především pro instalaci na venkovní stěnu domu. U obou variant jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externích ventilačních jednotek.

Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu panelu překrývajícího filtry. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela neobsáhnou.

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce můžete pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy nebo nízkozdvihovými tlačítky.

Digestoř je možné také bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření (K-LINK).

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Faber Cloud
Ano
Senzor kvality vzduchu
Ano
Úprava pro napojení do rekuperace
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Ventilační jednotka EVO
Ano
Štěrbinové sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Signalizace nasycení filtrů
Ano
LED žárovky
Ano
Modifikace
BI-AIR KL A52
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky
Filtr
kovový kazetový
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Osvětlení
LED panel 4000K
Počet motorů
1
Ventilační jednotka
EVO
Minimální výkon odtahu
290
Výkon dle IEC 61591
290 | 420 | 580 | INT 670
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
52
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
52 | 61 | 68 | INT 72
Výstupní průměr
150 / 120
Maximální výstupní tlak
540
Maximální příkon motoru
270
Odsávání do komína
Ano
Recirkulace
Ano
Energetická třída
B
Maximální výkon odtahu
670
Výkon
670
Hlučnost IEC 60704-2-13
52 - 68
Doběh po ukončení vaření
Ano
Externí motor
Ano
K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano
Rozšířený název
Vestavná digestořBI-AIR KL
Záruka
60
Výška krabice
0.4250
Šířka krabice
0.3650
Délka krabice
0.6850
Hmotnost brutto
9.000
Hmotnost netto
7.500

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA