Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/A/90

  • ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/A/90
99.990s DPH
Skladem

ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED nová varná deska s integrovaným odsavačem par od Elica navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA představená na veletrhu EUROCUCINA 2022. ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED je vyroben z černého bezpečnostního skla a nerezové oceli. Systém odtahu, vybavený centrálním ventilátorem, může dosáhnout velmi vysoké úrovně výkonnosti z hlediska zachytávání výparů, úrovně hluku a energetické účinnosti. Díky přímé komunikaci s varnou deskou obdrží NIKOLATESLA UNPLUGGED informace přicházející z varné zóny a automaticky nastaví ideální hodnoty odtahu. K dispozici je jak v režimu odtahu, tak i recirkulaci, varná deska byla navržena tak, aby dobře zapadla do jakéhokoli typu obytného prostoru. Varná deska je vybaven velice pohodlným otočným ovládáním (elektronickým) v designu legendárních HI-FI přístrojů.
  Odsavač par (digestoř) ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED režimu odtah nabízí 9 rychlostí a intenzivní výkon (booster). Výkon odsávání 135 – 590 m3/h a v intenzivním výkonu 630 m3/h zajišťuje dostatečný výkon i pro náročné kulinářské vaření s hlučností od 33 – 71 db(A).
  Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.
  ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED má 4 varné zóny s výkonem 2,1-3,7kW. Pro pohodlné vaření je vybaven funkcemi:
  AUTO CAPTURE - S funkcí Autocapture si nebudete muset dělat starosti s nastavením výkonu odsavače par podle toho, co vaříte. Odsavač par automaticky identifikuje aktivní varné oblasti a podle toho nastaví výkon, přičemž najde nejlepší rovnováhu mezi hlučností, výkonem a energetickou účinností. Po ukončení vaření a vypnutí varných zón, se systém odsavače par automaticky přizpůsobuje postupným snižováním odsávání a odstraňováním zbytkových výparů a pachů. Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par se stává ještě praktičtější s jednodušším ovládáním pro dokonalé vaření a vynikající odsávání.
  MELTING MODE - Funkce Melting Mode je ideálním řešením pro jemnější vaření, jako je rozpouštění másla nebo čokolády, aniž by se narušila jejich textura a chuť. Teplota je udržována velmi nízká (méně než 50°), tím je zajištěno, že suroviny jsou rozpuštěny, aniž by bylo nutné nepřetržité míchání a to bez rizika jejich přilepení nebo připálení na dně hrnce.
  SIMMERING MODE - Tato konkrétní funkce automaticky řídí výkon varné zóny, což umožňuje potraviny vařit po dlouhou dobu a zároveň zabraňuje převaření a náhodnému přetečení vody. Omezuje také tvrdnutí potravin, případně možnému připálení na dnu hrnce, které je typické při přípravě rýže, omáček a vařené zeleniny.
  WARMING MODE - Tato funkce byla navržena pro vaření při nízké teplotě, je ideální pro ohřev mléka, smetany a omáček bez obav z jejich připálení. Využijete ji také při „tažení“ domácího vývaru. Tato funkce také udržuje již připravené jídlo teplé, zatímco ostatní potraviny se stále vaří.
  FAST-BOILING - Tato funkce je ideální pro vaření potravin, které vyžadují rychlejší vaření. Jediným dotykem nastavíte varnou zónu na maximální výkon na 10 minut, tím obsah hrnce přivedete k varu o 30 % rychleji než při použití běžné indukční varné desky dostupné na trhu.
  TASTY FRY - Ať už vaříte jednu nebo více porcí, varná deska vždy zajistí skvělou chuť smaženého jídla. Silná indukce umožňuje oleji dosáhnout ideální teploty pro smažení (180°) za poloviční čas, vesrovnání s tradičními varnými deskami. Smažený pokrm absorbuje méně oleje, tím je zdravější a umožnuje připravovat více jídla za kratší dobu.
  BRIDGE ZONE - Pokud k vaření používáte velké pánve, oválné hrnce, solnou desku nebo Plancha grill, existuje riziko, že se teplo nerovnoměrně rozptýlí na povrchu pánve od středu směrem ven. Funkce Bridge Zone řeší problém spojením dvou varných zón do jedné větší oblasti. Se stejným výkonem, rovnoměrnou a konstantní teplotou pro nejlepší výsledek vašeho nádobí.
  POT SELF-DETECTION - Varná deska je vybavena speciální technologií, která automaticky detekuje přítomnost nádobí na varných zónách. Jakmile je zjištěna jejich přítomnost, rozsvítí se na ovládacím panelu odpovídající ovládací prvky, které umožní uživateli nastavit potřebnou úroveň výkonu. Díky této vlastnosti je spotřebič efektivní a bezpečný a aktivuje se pouze v přítomnosti správně umístěných nádob.
  CHILD LOCK - Pokud máte doma děti, funkce Child Lock je neocenitelná a zajistí, že se omylem nezapnou varné zóny, nebo odsávání. Funkci lze aktivovat, pokud je varná deska zapnuta, ale varné zóny a odsávání jsou vypnuté.
  NIKOLATESLA ZAHRNUJE VŠE, CO JE POTŘEBA (VE STANDARDNÍ VERZI) PRO INSTALACI V REŽIMU ODTAHU. V BALENÍ NALEZNETE TYTO ZÁKLADNÍ DÍLY POTRUBÍ: 1xKIT0121005, 50cm potrubí 220x90mm, 4XKIT0121002. V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DALŠÍCH POTŘEB INSTALACE JSOU K DISPOZICI JAKO PŘÍSLUŠENSTVÍ KOLENA A TRUBKY.
  OBJEDNACÍ ČÍSLO:        661DVPRF0184547
VÝROBCE:        ELICA
KATEGORIE:        INDUKČNÍ A PLYNOVÉ VARNÉ DESKY S ODSÁVÁNÍM
DOSTUPNOST:        IHNED K ODESLÁNÍ
ROZMĚR:        ŠÍŘE 90 CM
BARVA:        ČERNÁ
ÚPRAVA:        NEREZOVÁ OCEL + ČERNÉ SKLO
OVLÁDÁNÍ:        9S + B ELEKTRONICKÉ OTÁČIVÉ
VERZE:        POUZE ODTAH
VÝKON:        550 M3/HOD. A VÍCE
VÝKON DLE IEC:        135/190/220/260/290/315/350/375/590//630 M3/H
HLUČNOST:        33/41/44/49/52/54/57/59/70//71 DB(A)
SPOTŘEBA:        175 W
PRŮMĚR ODTAHU:        220X90 MM
TUKOVÝ FILTR:        ALU
UHLÍKOVÝ FILTR:        NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
ZPĚTNÁ KLAPKA:        NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
VARNÁ DESKA:        INDUKČNÍ
VARNÉ ZÓNY:        4 (2,1 - 3,7 KW) - 220X184MM
BRIDGE ZONE:        2

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA