Nahrávám...

ELECTROLUX EOD5H70X

SLEVA 15%
DOPRAVA ZDARMA
  • Trouby dle typu instalace : Vestavné
  • Energetická třída : A
  • Barevné provedení : Nerez
  • Parametry trouby : Horkovzdušný ohřev , Teleskopické výsuvy , Tlumené dovírání dveří , Pečení s připařováním
  • Trouby dle výšky : Standartní 60 cm
14.990s DPH
Skladem

Multifunkční vestavná trouba je neocenitelným pomocníkem do každé kuchyně. Zaručí vám perfektně propečené, šťavnaté maso či vláčné koláče. Na to má zásadní vliv vlhkost uvnitř trouby, o kterou se stará funkce SteamBake. Správnou vlhkost umí zajistit také snadné čištění trouby. Takže už žádné pracné drhnutí připálenin a mastnoty. Intuitivní ovládání má na starost přehledný LED displej, na kterém si snadno nastavíte potřebnou funkci, čas a teplotu nebo zvolíte některý z automatických programů, u kterých se již o nic nemusíte starat. Dobu pečení a čas strávený v kuchyni vám výrazně zkrátí velmi rychlé předehřátí trouby na požadovanou teplotu.
  Dokonalé pečení
Vlhkost, kterou poskytne funkce SteamBake podporuje kynutí a zajistí, že těsto bude vláčné a chutné. Naopak suché teplo má na starost závěrečné propečení. Výsledkem bude perfektní nakynutí a zlatavá, křupavá kůrka.


Snadná údržba
Síla vlhkosti působí také u čištění. Funkce AquaClean se postará o odstranění mastnoty a zbytků jídel bez zbytečné námahy.

Jednoduché ovládání
Přehledný LED displej poskytuje příjemné a intuitivní ovládání všech funkcí, teploty nebo času potřebného pro přípravu jídla.


Automatické nastavení
Nebaví vás dlouze přemýšlet, jaká teplota je ta správná? Zvolte pouze požadovanou funkci pečení a trouba zbytek nastaví za vás.

Šetřete čas
Bleskové zahřátí trouby na požadovanou teplotu výrazně zkrátí čas, který strávíte pečením. A čas vám ušetří také možnost pečení až na třech úrovních najednou.

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA