Nahrávám...

ELECTROLUX EEM48320L

  • ELECTROLUX EEM48320L

Tato praktická vestavná myčka vám nabídne hned několik předností. Jistě uvítáte zásuvku MaxiFlex, do které díky její hloubce a nastavitelným dělicím příčkám uložíte příbory a náčiní různých tvarů a rozměrů. Funkce QuickSelect vám umožní snadno spustit a upravovat jakýkoli mycí program. Je to opravdu jednoduché a velmi intuitivní.
O dokonale čisté nádobí se postará systém SatelliteClean s dvojitě rotujícím ramenem, které neustále mění úhel ostřiku. Krásně suché nádobí bude výsledkem technologie AirDry využívající přirozeného proudění vzduchu - dveře myčky se před skončením daného programu sami pootevřou o deset centimetrů a vzduch může volně proudit.
O aktuálním stavu mycího programu vás myčka bude sama informovat prostřednictvím světelných bodů promítaných na podlahu.
  Dokonale prostorná a snadno přizpůsobitelná zásuvka MaxiFlex
Zásuvku MaxiFlex jistě oceníte nesčetněkrát. Je speciálně navržena tak, aby se do ní vešly příbory a další kuchyňské náčiní nejrůznějších tvarů a rozměrů. Ať už potřebujete umýt větší množství příborů, velké, nebo atypicky tvarované náčiní, do hluboké zásuvky MaxiFlex díky nastavitelným dělicím příčkám uložíte vše potřebné.

Funkce QuickSelect
Ovládání této myčky je opravdu maximálně jednoduché a intuitivní. Funkce QuickSelect vám umožní snadno spustit a upravovat jakýkoli mycí program. Pomocí posuvného tahu si zvolíte délku programu a následným poklepáním si můžete přidat další volitelné funkce.

Systém SatelliteClean
Důmyslně navržený systém SatelliteClean tvoří dvojitě rotující rameno, které neustále mění úhel ostřiku. Výsledkem je dokonale čisté nádobí, včetně objemnějších a atypických kousků. Myčka vám nabídne až třikrát lepší výsledky, než je obvyklé.

Technologie AirDry
Sofistikovaná technologie AirDry se postará o perfektně suché nádobí. Její účinnost je až třikrát vyšší, než klasické sušení nádobí se zavřenými dvířky. K sušení chytře využívá přirozeného proudění vzduchu. Dvířka myčky se sami před skončením programu pootevřou o deset centimetrů a vzduch může volně proudit.

Užitečný a tichý indikátor stavu mytí
Myčka vás bude sama informovat o aktuálním stavu daného mycího programu. Je možné, že zvukovou signalizaci byste mohli snadno přeslechnout, a právě proto je vybavená světelnými body, které jsou promítané přímo na podlahu. Ty zkrátka nepřehlédnete. Když bude svítit červená, program je v chodu. Když zelená, budete vědět, že už je hotovo.

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA