Nahrávám...

AMICA DI6421B

  • AMICA DI6421B
OVLÁDÁNÍ: SENZOROVÉ OVLÁDÁNÍ VÝKONU SLIDER
  Plynulé nastavení výkonu
SLIDER nahradilo klasický typ ovládání. Toto pokročilé ovládání zjednodušuje provoz a dělá z vaší kuchyně příjemnější místo. Stačí se dotknout posuvníku a nastavit požadovaný stupeň ohřevu.
 
FUNKCE BRIDGE
  Je vhodná při vaření ve velkých hrncích nebo v pekáči. Funkce Bridge umožňuje vytvoření jedné varné plochy ze dvou topných polí a současně jejich kontrolu.

 
ZBYTKOVÉ UKAZATELE TEPLA
  Po vypnutí varného pole se rozsvítí symbol „H“, jako indikace horkého pole.
 
FUNKCE PAUZA
  Musíte během vaření na chvíli odejít z kuchyně? Praktická funkce Pauza vypne desku a současně si zapamatuje všechna její nastavení. Jedním stisknutím senzoru se deska znovu zapne a navrátí předchozí nastavení indukčních polí.
 
FUNKCE UDRŽOVÁNÍ TEPLA
  Určitě se vám už někdy stalo, že jste jídlo připálili. Pro případ, aby se to již příště nestalo jsou desky Amica vybaveny funkcí udržování teploty. Stačí vybrat tuto funkci a teplota pro zvolenou zónu ohřevu bude nastavena na 65 ° C. Tato teplota je například ideální pro podávání polévek a jídlo je tak vždy připravené k servírování.
  ČASOVAČ
  Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem. Funkce je dostupná na jednom nebo čtyřech polích nezávisle. Časovač může také fungovat jako minutka.
  PŘEDNASTAVENÉ PROGRAMY: 42°C, 70°C, 94°C
  Tato funkce umožňuje použít přednastavené teploty vaření. Teplota 42 °C je ideální pro rozehřátí másla a čokolády, 70 °C pro ohřátí polévek a omáček, zatímco 94 °C je ideální teplota pro přípravu těstovin nebo rýže.
  DĚTSKÝ ZÁMEK
  Slouží k ochraně vypnutého varného pole proti náhodnému zapnutí. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním.
  Vlastnosti:
  Počet varných zón 4
  Indukční zóna Booster 22 cm (2,2 / 3,5 kW)*4x *nebo Bridge 22 x 39 cm (5,5 kW)
  Max. příkon 7,4 kW
  Zapojení 400 V
  Barva černá
  Funkce:
  Senzorové ovládání
  Časovač
  Dětský zámek
  Automatické rozpoznání přítomnosti hrnce
  Automatické rozpoznání velikosti hrnce
  Funkce udržování tepla
  Funkce Bridge
  Ukazatel zbytkového tepla
  Funkce Pauza

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA