Nahrávám...

AEG HK854870FB

  • AEG HK854870FB
AEG HK854870FB
  Skvělá jídla připravená rychleji
  Už vás někdy napadlo, že by vaše sklokeramická varná deska mohla ohřívat rychleji? Naše nová varná deska AEG Rapid Power vám poskytne všechny výhody sklokeramiky, a navíc extra rychlé ohřívání u všech varných zón, i těch velkých. Budete mít větší kontrolu nad přípravou a dříve uvařeno.
  Více možností při vaření
  S touto varnou deskou toho zvládnete víc! Na rozšiřitelné varné zóně můžete používat rozmanité pánve a hrnce a připravovat pokrmy různým způsobem.
  Stále čerstvý vzduch díky chytré technologii
  Jedinečný systém Hob2Hood umožňuje vzdálenou komunikaci mezi varnou deskou a odsavačem par. Osvětlení nebo odsávání se tak zapnou automaticky podle intenzity vaření.
  Ještě více flexibility při vaření
  Funkce Stop&Go dodá vašemu vaření více flexibility. Stačí ji aktivovat a proces přípravy pokrmu se na krátkou dobu zcela zastaví.
  Bezpečné a efektivní využití zbytkového tepla
  Funkce OptiHeat sleduje u každé varné zóny úroveň zbytkového tepla, abyste ji mohli bezpečně používat a teplo efektivně využít.
  Okamžité ovládání varných zón
  Dotykové ovládací prvky s posuvným designem umožňují okamžitou změnu nastavení ohřevu varné desky. Posunutím prstu jednoduše nastavíte požadovanou úroveň.
  Specifikace
  Provedení: se zkosenou hranou
Levá zadní: High Speed, 1600W/145mm
Pravá zadní: ,
Automatické rychlé zahřátí
  Funkce Stop+Go
  Zámek funkcí.
  Dětská pojistka
  Zvukový signál
  Přičítací časoměr CountUp
  Jednoduchá instalace pomocí příchytek

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA