Nahrávám...
Provoz NEOMEZEN - jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Poradíme, naceníme, doručíme.

Aktuality

Znáte všechny výhody myček AEG?

15.11.2018 | Aktuálně

Zářivě čisté nádobí s minimální spotřebou a bez námahy, to by si přál každý uživatel a zákazník, který uvažuje o koupi nové myčky. Jak se však zorientovat v tak velkém množství nabízených modelů a vybrat si tu  nejlepší myčku nádobí?

My vám nyní přestavíme všechny výhody myček AEG, aby Vaše rozhodování bylo snazší.

Vždy dokonale suché nádobí beze skvrn - dosáhnete díky technologii AirDry , která využívá k dokončení sušení přirozený tok vzduchu. Ukončí-li se mycí program i sušení, otevřou se automaticky dvířka myčky o 10 cm a tím vznikne přirozené proudění teplého vlhkého vzduchu z prostor myčky a nádobí se dosuší  bez přispění jakékoli energie.

Excelentní výsledky mytí - až 5 mycích úrovní, včetně skvělého satelitního sprchovacího ramene, které se pohybuje různými směry a proto se voda dostane opravdu do každého místa v myčce. Takže i ledabyle poskládané nádobí v myčce AEG bude vždy skvěle umyto.

Větší prostor XXL - myčky AEG ProClean mají v porovnání s myčkami se stejnou výškou  a šířkou více prostoru pro nádobí. Myčka pojme až 15 sad a talíře až o průměru 33 cm.

ComfortLift - unikátní systém zvedání spodního koše, takže už není třeba se při manipulaci s nádobím ohýbat. Modely FSK93800P, nebo FSE62800P jsou systémem ComfortLift vybaveny.

Příborová zásuvka, kterou můžete vyjmout - snadno vyjímatelná příborová zásuvka, kterou můžete přenést k příborníku. Má praktické uspořádání trnů a perfektními doplňky pro mytí možů. Vyjmete-li příborovou zásuvku, můžete pohodlně a dokonale umýt plech na pečení, který vložíte místo příborové zásuvky.

Nejlepší péče o křehké sklo - vyměkčené trny a příchytky SoftGrip a SoftSpike slouží k  jemnému, ale pevnému přidržení křehkých  a choulostivých sklenic a jiného nádobí na určeném místě a  během celého cyklu.

Dokonale čisté nádobí - a to včetně hodně zašpiného nádobí se zaschlou nečistotou zajistí myčky AEG s vybavením SprayZone, která vyvine maximální tlak vody a tím zajistí až o 50% lepší  mycí účinek, bez předmytí a namáčení.

Vnitřní osvětlení - k pohodě používání myčky přispívá i vnitřní osvětlení některých modelů.

Úsporný a tichý chod - invertorový motor se zárukou 10 let zaručuje tichý a úsporný provoz myčky. Prodloužená záruka - registrace nutná ZDE.

 

Myčka je skutečně velmi úsporný spotřebič, oproti tradičnímiu ručnímu mytí. To je nesporný fakt. 

Spotřeba vody na jeden průměrný mycí cyklus myčky 10 l. Spotřeba vody při ručním mytí stejného množství nádobí 103 l.

Spotřeba energie na jeden průměrný mycí cyklus myčky 0,82 kWh. Spotřeba energie při ručním mytí stejného množství nádobí 2,5 kWh.

Myčky AEG jsou tou nejlepší volbou. Mají skvělý poměr cena/výkon!

systém ComfortLift

suché nádobí s AirDry

satelitní ostřikovací rameno

měkké úchyty sklenic SoftGrip, SoftSpike

vyjímatelná příborová zásuvka

vnitřní osvětlení některých modelů

zpět na předchozí stránku