Nahrávám...

Aktuality

Dřezy Blanco nově v naší nabídce

01.11.2018 | Aktuálně

Do naší široké nabídky dřezů a baterií jsme nyní nově zařadili i kvalitní německé dřezy Blanco a baterie Blanco.  

V naší nabídce najdete zejména dřezy z jedinečného materiálu SILGRANIT PuraDur II, který vyniká svými skvělými vlastnostmi pro údržbu a hlavně trvanlivý vzhled. I za mnoho let bude Vás Silgranitový dřez stále jako nový. Silgranitové dřezy Blanco jsou dáíky svému unikátnímu složení odolné proti poškrábání, mají mimořádnou pevnost a tepelnou odolnost až 280°C.  Všichni uživatelé jistě velmi ocení stálobarevnost granitových dřezů i baterií v provedení Silgranit a jejich velmi snadnou údržbu.

Vybírat můžete až z 10 barevných variant, takže zcela určitě můžete sladit dřez a baterii s novou kuchyňskou linkou. 

Každý preferuje jiné barvy, ale i jiné užitné vlastnosti dřezu, či baterie. Značka Blanco nabízí velkou řadu tradičních i netradičních tvarů i provedení, a vy si můžete sestavit zcela vyjímečnou kombinacu dřezu a baterie přímo pro Váš interiér a největší pohodlí mycího centra, které využijete na 100%.

Sortiment dřezů a baterií Blanco neustále rozšiřujeme a jsme připraveni Vás s výběrem pomoci.

Drtiče odpadu Blanco jsou velmi speciální spotřebiče, které zjednoduší likvidaci organického odpadu v kuchyni . Žádný zápach ze zbytků potravin, žádný koš na třídění bioodpadu, jen pohodlná a rychlá likvidace zbytků. Kvalitní drtič odpadu Blanco se záruko až 6 let Vám rádi dodáme.

Kontaktovat nás můžete mailem, nebo telefonicky 608 20 50 31, rádi  se Vám budeme věnovat a sdělíme Vám všechny Vaše dotazy.

zpět na předchozí stránku